• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yönetime atanmışlardır , Hayırlı olsun..

MovieBK -> (Berkan Kayseri)
Bölümleri : Lotro (Lord Of The Rings)

Ryhoei -> (Çağrı Bahçeci)
Bölümleri ; Karakter Yapılandırma

MalenKoliaF. -> (İsmail Can Yayla)
Bölümleri ; Gunz Online

Geçmişte diğer üyeliğimde ban'ım var.Ban'ımı sorun etmezseniz.Darkorbit bölümüne DEN.Moderatör olabilirim.

Yönetime atanmıştır, hayırlı olsun.

StrawBerry
-> (Batuhan Saka)

• Bölümleri : Silkroad server kurulum ve rehberler

Sırasını aklında tutmuş yuh :D

tumblr_m6zlzdlenm1rzne93o1_400.png

Şaka bir yana, Batu gerçekten tecrübeli ve yetenekli biri. Neden gittiğini tam olarak bilmiyorum. Ama 2.bir şans verilmesi çok iyi olmuş

LegendM ve onun mesajına teşekkür vermiş arkadaşlar size tek sözüm ;
Haddiniz olmayan meselelere burnunuzu sokmayın.

Evet çok dengesiz bir insansın gerçek yüzünü anlamış değilim. Burda beni küçük düşürdüğünüzü sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz . Gülüyorum..

Tartışma yaratmayın. Bir kere her arkadaşıma söylüyorum.

Evet çok dengesiz bir insansın gerçek yüzünü anlamış değilim. Burda beni küçük düşürdüğünüzü sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz . Gülüyorum..

Cidden bir gram küçük düşürmek için yazmadım sadece seni ne hale soktuklarını söylemek için yazdım yanlış anlaşıldıysam kusura bakma ne diyim ben artık

@Hakan

Tartışma yok

Bende güldüm o yüzden teşekkür verdim, küçük düşürme falan yok ayrıca neden bu kadar taktığını anlamış değilim. Dengeden bahsedebilecek az sayıda insan var bu forumda sende onlardan biri değilsin. Tartışma çıkmasın istersen ?

Geri