• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bölümlerle ilgili çalışmalar yapılmıştır, Yeni bölümler açılmıştır(başvuru yapabilmeniz için)
Kadro dolduğunda lütfen aynı bölüme başvuru yapmayınız.

TC,İsim,Soyisim,Yaş verirken (Kimliğinizin aynısı) olmasına dikkat ediniz.

Sayın BlackStyle beni ; Creddy Online ve Mobil Aygıtlar / Cep telefonları bölümüne yazabilirsin.

Mobil aygıtlar bölümüne her önüne geleni almayın biraz özen gösterin lütfen, telefonlar hakkında siteden bulduklarını kopyala yapıştır yaparak, ios nedir, android nedir, symbian nedir bilmeyen arkadaşları moderatör yapmamaya özen gösteriseniz daha iyi olur.

'' Sadece "Mod.Başvurusu" için çalışıp çalışmadığına '' kastettiğim buydu

Son düzenleme:
Mobil aygıtlar bölümüne her önüne geleni almayın biraz özen gösterin lütfen, telefonlar hakkında siteden bulduklarını kopyala yapıştır yaparak, ios nedir, android nedir, symbian nedir bilmeyen arkadaşları moderatör yapmamaya özen gösteriseniz daha iyi olur.

'' Sadece "Mod.Başvurusu" için çalışıp çalışmadığına '' kastettiğim buydu

Komiksin . Direk nickimi verebilirdin ima yapmana gerek yok

+ Olarakda Sadece mod basvurusu için çalışmıyorum . Anladıgım kadar yardım etmeye çalışıyorum bay akıllı

P.S : O konular ben basvuru yapmadan önce açıldı bunuda aklına yazabilirsin ;)

----------

Umarım seçilirsin :)

İnş . Saolasın

Komiksin . Direk nickimi verebilirdin ima yapmana gerek yok

+ Olarakda Sadece mod basvurusu için çalışmıyorum . Anladıgım kadar yardım etmeye çalışıyorum bay akıllı

P.S : O konular ben basvuru yapmadan önce açıldı bunuda aklına yazabilirsin ;)

----------

İnş . Saolasın

Seni kastederek söyleseydim adını verirdim, sinirlenmeyiniz sayın deneme mod adayım

Futbol A Milli Takım bölümüne moderatör olabilirim yer varsa ? Hatta bölüme bakarsanız 3 konudan 2 si benim :pispis

OrioN-> (Ali Ozan Dinler)

• Bölümleri: Counter Strike

Mustafa Kemalist
-> (Doğan Bektaş)

• Bölümleri: Mobil aygıtlar ve Cep telefonları & World of Tanks

MySharky -> (Mert Soytürk)

• Bölümleri: Mobil aygıtlar ve Cep telefonları
ThePunisher* -> (Muhammed Emin Yunak)

• Bölümleri: Mobil aygıtlar ve Cep telefonları

Son düzenleme:
OrioN-> (Ali Ozan Dinler)

• Bölümleri: Counter Strike