• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben başvurumu eksiksiz bir şekilde tamamladım fakat hangi bölüm ve nedeni kısmına rehber konuların linkini eklemeyi unutmuşum çok önemli bir hususmudur ? :/

Şu başvuru yapacak arkadaşlar mutlaka okusunlar konuyu, dikkat etmeniz gereken hususlar var.Hepinizin gözünden nasıl kaçar anlamıyorum.

Hımm.Doğru anlamışmıyım sizi. Modluk yapmak için bölüm açılmasını istiyorsunuz sanırım.
Şu kuralı eklemeyi unutmuşum hatırlattığınız için teşşekkür ederim. Başka bir platformda aktif moderatörlük yapanlar MaxiGame başvuruda bulunamazlar.Çünki biz vaktini bize ayırabilecekler ile çalışmak istiyoruz.

Anladım. Fakat yeterince vakit ayırabilirim 7.24 nerdeyse bilgisayar başındayım. bence bir denemelisiniz diye düşünüyorum.

Ayrıca siteye özel maxigame youtube kanalı açacağım. upluad'ları oraya yapıp ordan yayınlayacağım.

Son düzenleme:

Anladım. Fakat yeterince vakit ayırabilirim 7.24 nerdeyse bilgisayar başındayım. bence bir denemelisiniz diye düşünüyorum.

Ayrıca siteye özel maxigame youtube kanalı açacağım. upluad'ları oraya yapıp ordan yayınlayacağım.

Seni daha önce yönetime aldık , Joymax ekibindendin ve bilgi sızdırıyordun halen görev almak istemenin sebebi oradan atılmış olman mıdır?

Son günlerde adından sık sık bahsettiren M.A.R.S Online (TPS) bölümü açılırsa ona göre başvuru formu yollayabilirim. Açma gibi bir düşünceniz var mı?

Geri