• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Haftalık Bakım Planı 12.07.2017

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla BİZ her zaman yanınızdayız ne olursa olsun... Bu arada kaleye kayıt yapılmıyor bilgin olsun =)

Kayıtlar gece 12 den sonra aktif olacak kale savaşından 1 saat önce yani yarın 19:00'da son bulur.

Desteğiniz için teşekkür ederim, sizin gibi değerli oyuncular oldukça ne kadar sıkıntı yaşarsak yaşayalım hepsini aşacağız inşallah Allah'ın da izni ile.

Bu arada bu konu aracılığı ile bir konuyu açıklığa kavuşturmak istiyorum. New Order'daki arkadaşlarla konuşup sorunları çözük onlarla bir sorunumuz yoktur, kimse gidip o arkadaşlara laf çarpmasın lütfen. Bazı hatalar yüzünden hepimiz gerildik ve istemediğimiz şeyler yaptık. Sakin kafayla düşününce hepimiz hatalarımızı anladık.

İnsanız sonuçta hepimiz hatalar yaparız, önemli olan hatalarımızı kabullenip gereken yerde özür dileyebilmektir. Özür dilemek kimseden birşey eksiltmez, hatalıysak özür dilemek insan olmanın bir gerekliliğidir. Paylaşamadığımız ne var? Neyi paylaşamıyoruz ki olmadık şeyler için birbirimizi bu denli kırıp üzelim. Böyle şeylere hiç gerek yok.

Ben her zaman yapıcı olmayı hedeflemişimdir. Yıkıcı olmak birşeyleri bozmak kolaydır ama önemli olan yapıcı olabilmek birşeyleri onarmak ve ayağa kaldırmaktır. Bunu yapmak zordur, ama hiç bir zaman zorluktan yılmadım ve geri adım atmadım.

Onlar beni ben onları çok yanlış anladık ve olaylar istenmedik noktalara geldi, geçte olsa medeni insanlar gibi konuşup sorunlarımızı çözdük, onlara ve serverimize gelmek isteyen herkese her zaman kapımız sonuna kadar açıktır.

Hepimiz hayatımızda hatalar yapabiliyoruz,insanız.Önemli olan hatalarımızı görüp telafi edebilmek/etmeye çalışmaktır.Ümit abiyle bütün problemleri çözdük,yanlış anlaşılmaları giderdik.Böyle olaylar yaşanmamış olsa idi niyetimiz blackpearlda server ömrünün sonuna kadar kalmaktı,o yüzden oynadığınız serverın ve sahibinin değerini bilin arkadaşlar.Kolay gelsin iyi oyunlar

Edit: Bir gece ansızın gelebiliriz. :)

İnşallah yine server ömrünün sonuna kadar birlikte oluruz gerekli şartlar oluştuğunda, ne zaman isterseniz çıkın gelin hep buralarda olacağız.

Gece de olur gündüz de :)

30-40 char açan adama düşme olasılığının yüksek olmadığını ve olmayacağının açık ve net garantisini veririm. Yapacağımız sistem çok chara vs bağlı değildir. Uygulamaya girdiğinde zaten göreceksiniz ne demek istediğimi. Önyargılı yaklaşmayın, eğer içime sinmese yapmazdım. Önceden karşı olmamın sebebi bunun içime sinmemesi ve benimde sizin gibi çok char açanın daha üstün konuma geçeceğini düşünmemdendi, ancak buna da bir çözüm ve formül bulduk ve bu sıkıntıyı çözünce eklememek için bir sebep kalmadı.

Yeni başlayanlar için de planlarımız var elbette o konuda endişe etmeyin potlara falan bir ayar çekilecek.
Abi cok char açanlara nasil bi cozum buldunuz ayıptır sormasi? Onların şansı her türlü daha fazla yani.

Abi cok char açanlara nasil bi cozum buldunuz ayıptır sormasi? Onların şansı her türlü daha fazla yani.

Fikirlerimizin başkaları tarafından çalınmaması için maalesef detayları paylaşamayacağım ama içiniz rahat olsun o iş bizim kontrolümüzde korktuğunuz gibi olmayacaktır.

tel bakamıyorum şuan da =)) müşterisi geldi sattım teli :D

- - - Güncellendi - - -

Fortress War Tekrar kayıt yapılmıyor bilgin olsun.

oyuna bir türlü kayıt olamadım yarım saattir site çok yavaş zar zor kayıt ol ekranını açıyorum bu sefer kayıt gerçekleştirilemedi yazıyor düzeltirmisiniz acaba

oyuna bir türlü kayıt olamadım yarım saattir site çok yavaş zar zor kayıt ol ekranını açıyorum bu sefer kayıt gerçekleştirilemedi yazıyor düzeltirmisiniz acaba

Tekrar dener misiniz lütfen az önce server bakımda olduğu için sorun yapmış olabilir.

Merhaba,

Oyuna giriş sağlayamıyorum Ip restart işlemleri yapıldı ama sonuç alamadım start gelmiyor.

Geri