• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ümit abi şu fantasy skillerini yanlışlıkla 100 e cektim wizardıda 100 e yeni char actım kafam dalgın diger cleric bufunu acamıyom bende neden diyom meğersem 1 up yetiyo galiba bende sandım artıyor şeyler :D

Gerçekten çok güzel bir güncelleme olmuş.Ben bu kadarını beklemiyordum yorumları da okudum bu arada kendi çıkarlarına ters düşeceğini düşünen arkadaşlar hemen kötülemekte çocukça demek de gecikmemiş onların neden çıkarlarını düşünmüyoruz biz onlar için yapıyoruz bu oyunu (!)
Çok beğendim şahsen indirmeye bile başladım oyunu ben de başlayacağım hele point işi felan harika gerçekten teşekkürler. :)

Tmm fantasy skil işini çözdüm ben biliyomda kafam dalgın yanlışlıkla upladım sadece add ledim sımdı tm yeni char actik :D baslangıc itemleri 98 +7 set kardesim 2m sp 100 lvl bide statlar.

Güzel olmuş inşallah kaybettikleriniz geri gelir diye düşünüyorum ama zor gibi yayılırsa kulaktan kulaga iyi olur ama eski sw ler olduğu için millet yanaşmıycak yeni açılcak sw olcaksa onda ypılsaydı daha çok tutulurdu kanımca.

Ümit Abi ne dedi bu daha başlangıç inş devamıda gelir bi sürü planı varmış yani bence 2 hafta sonra okullar kapanıcak full ceker gibime geliyor yani hatta simdiden doluyor.

oyunu indirdim ve güncellemeleri test ettim.. Gerçekten çalışan arkadaşlar baya uğraşmışlar ve güzel bir iş ortaya çıkartmışlar. Fakat şuan oyuna yeni başlanmasına rağmen bug yüzünden biraz sıkıntı var.. Umarım bunun çözümünü de yakında getirirler :)

Son düzenleme:
Güzel bir çalışma olmus ellerine sağlık emek vermişsiniz benim kafama takılan olaylar var yardımcı olursanız sevinirim
-Gene 3 Server aynı kalıcakmı
-Önceden oynayıp ara verdiğimiz charlar var onlar geri duruyormu yenilikler serverlaramı geldi yoksa en bastan mı başlanıcak

Oyunda olmadığım için pek bilmiyorum fakat uniqueler kaç dakikada bir çıkıyor ? bunları 45-60 dakika arası ayarlasanız iyi olmaz mı? veya titanlar 8 saatte bir çıksın günde 3 kez yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri