• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Muhteşem Güncellemesi Karşınızda!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin dediginde dogru ama kurulu düzeni olan servere kimse gelmez :DD inf bi ara başladıydım itemler seçilmiş pvp yapıcak kimse yok +9+10 set var herkezde :DD sıkıldm sonradan itemlern yarsını attım yere

biraz uğraşsan şu yeni sistemde black pointle silahlar alabilirsin ondan sonra 1 2 hafta charı bota koysan hem nova hem tablet elixir kasarsın yani char kasmak isteyen her türlü charını kasmak itemini yapmak için uğraşır bence böyle bahanelerin arkasına saklanmamak lazım

biraz uğraşsan şu yeni sistemde black pointle silahlar alabilirsin ondan sonra 1 2 hafta charı bota koysan hem nova hem tablet elixir kasarsın yani char kasmak isteyen her türlü charını kasmak itemini yapmak için uğraşır bence böyle bahanelerin arkasına saklanmamak lazım
1- bahane degil öle kolay server degiştiren biri degilim.
2- ugraşmak istesem yapardm yaptımda 6 8 arası ama şu inf. gelen 13dgleri görünce gercekten sıkıldım:))

1- bahane degil öle kolay server degiştiren biri degilim.
2- ugraşmak istesem yapardm yaptımda 6 8 arası ama şu inf. gelen 13dgleri görünce gercekten sıkıldım:))

13dg lere neden bu kadar taktınız anlamıyorum. Bırakın birşeylerde istediğiniz gibi olmasın, siz çalışıp çabalayın istediğiniz hale getirin. Herşey sizin istediğiniz gibi olursa o zaman siz oyunda neyin çabasını vereceksiniz ? 13dg başkalarında 13dg ise sendede 13dg. Yani başkalarında 13dg gözüküpte sizde 11dg gözükmez herkes eşit ama neden bu itemlere bu kadar kafayı taktığınızı cidden anlamıyorum.

on numara yeni başlayanları düşündüğünüz iyi oldu bi önerim olucak 101-110mooblarından fight yada power in normal item olarak düşme şansı varmı bir server yaptı ve cok iyi bir yenılık olur dıye dusunuyorum.

13dg lere neden bu kadar taktınız anlamıyorum. Bırakın birşeylerde istediğiniz gibi olmasın, siz çalışıp çabalayın istediğiniz hale getirin. Herşey sizin istediğiniz gibi olursa o zaman siz oyunda neyin çabasını vereceksiniz ? 13dg başkalarında 13dg ise sendede 13dg. Yani başkalarında 13dg gözüküpte sizde 11dg gözükmez herkes eşit ama neden bu itemlere bu kadar kafayı taktığınızı cidden anlamıyorum.

11dg lik serverde 13dg nin olması saçmalık sadece egy li kalsa idi daha iyi olrdu diye düşünüyorm düşünüyoruzdur sanırım

BP'e zaten başlamayı düşünüyordum hele ki bu yaptıklarınızı gördükten sonra daha da oynama hevesim arttı tebrikler ümit abi tebrikler BP Team :)

Fantasy Buildinin Mastery'sini uplayınca ne oluyor bi farkı varmı 1lvle 110lv arasında birde

Fantasy'deki moving speed skill'inin yenilenme süresini lighting ile aynı seviyeye getirebilir misiniz ? çünkü her 10dkda bir basacağımıza 1saatlik %100 moving speed alırız(uğraşmayız ve skill gereksiz olur)

Fantasy Buildinin Mastery'sini uplayınca ne oluyor bi farkı varmı 1lvle 110lv arasında birde

Fantasy'deki moving speed skill'inin yenilenme süresini lighting ile aynı seviyeye getirebilir misiniz ? çünkü her 10dkda bir basacağımıza 1saatlik %100 moving speed alırız(uğraşmayız ve skill gereksiz olur)

upladınmı bişey değişmiyor kardeşm direk açarsın skilleri addlersin yani

11dg lik serverde 13dg nin olması saçmalık sadece egy li kalsa idi daha iyi olrdu diye düşünüyorm düşünüyoruzdur sanırım

Saçma olabilir ama sıf 13dg yüzünden oyuna başlamıyorum oyundan soğudum demekte çok aşırı bir tepki hatta paranoyaklık. Bu kadar abartılacak birşey yok.

Saçma olabilir ama sıf 13dg yüzünden oyuna başlamıyorum oyundan soğudum demekte çok aşırı bir tepki hatta paranoyaklık. Bu kadar abartılacak birşey yok.

ayrıca collection book yani kart görevinde bitirdiğinde egy de var 13 dg de var bu o kişinin seçimine kalmış size 2 seçenek sunuluyor birde.

herkeste 13d var diye düşünenler biraz akıllarını kullanırlarsa kendileride bu yeni gelen sistemden faydanalaran ellerine güzel bir şey alırlar sonra charlarını bota koyarlarsada novada dizebilirler yani çok zor değil biraz uğraşınca her şey halledilir

herkeste 13d var diye düşünenler biraz akıllarını kullanırlarsa kendileride bu yeni gelen sistemden faydanalaran ellerine güzel bir şey alırlar sonra charlarını bota koyarlarsada novada dizebilirler yani çok zor değil biraz uğraşınca her şey halledilir

Ama herkes alışmış hazır silk,iteme sete o yüzden zor geliyor herkese :) 1 haftasını almaz bir çar çıkarması

şu %25 atack artıran skil bende mag atackı%25 artırıyor phy atackı %5 artırıyor ilginç degilmi mag%25phy %5 olması :zzz:

Valla benim 3tane full nova çarım vardı fakat baştan bi ch çar yapayım dedim diğer çarlardan yardım almadan şuanda 7tane nova çıktı ve 23saat falan önce açtım çarı sizide bekliyorum oyunu eski haline döndürelim

Valla benim 3tane full nova çarım vardı fakat baştan bi ch çar yapayım dedim diğer çarlardan yardım almadan şuanda 7tane nova çıktı ve 23saat falan önce açtım çarı sizide bekliyorum oyunu eski haline döndürelim
tek çarla mı 7 tane nova düşürdün kardşm ?

on numare elinize saglık trinitye baslamıstım infinitye gecicem
media upload ettigin için saol ümit abi ama bir sorun var diger tutulan swlerin nerdeyse hepsinde elixir staclar 50x 30x neyse neden bpde bu sistem yok bu sistem getirilse dahada gzl olur +basma zaten zor(gördüğüm kadarıyla) birde elixirleri tek tek basınca tutmak bilmiyor ve çok yer kaplıyorlar
İYİ OYUNLAR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri