• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Şikayet Bildirim Alanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Oyun içerisinde Oyun Kurallarını çiğneyen kişileri bu bölümde şikayet edebilir ve gerekli cezayı görmelerini sağlayabilirsiniz.

Şikayet ederken lütfen şu bilgileri eksiksizce veriniz :

1. Server Adı (İlerde başka serverde açılacağı için karışıklık olmasın)

2. Oyuncu Adı

3. İşlediği suç veya yaptığı kural hatası

4. Yaptığı suçu veya kural ihlalini gösteren 1 adet açık net ve anlaşılır ekran görüntüsü (Küfür içeren resimleri özel mesaj ile bana gönderin konuya eklemeyin lütfen)

Yukarıdaki bilgileri eksiksiz vermediğiniz takdirde maalesef herhangi bir işlem yapılmayacaktır ve şikayetiniz geçersiz sayılacaktır.

peki buraya konuya cevap olarakmı atacağız yoksa özel mesaj yolu ile mi ?

konu kilitlenip bildirim amaçlı açılmış olabilir nerden bileceksin ki :)

Bu hiçbir oyunda olmayan birşey. Bizim için önemli. Server iyiye gider..

yalnız ANA AVRAT küfür edilen yazılarıda burayamı koyucağız ?

İyi bir noktaya değinmişsin gözden kaçırdım. Küfürlü resimleri pm den atın bana yanlız char isimleri okunaklı olsun bazıları küçücük resimler gönderiyor admaın adını okuyamıyorum.

bu şahsın banlanmasını istiyorum aynı anda uniqi bulduk bana bırak dedi bende kendi charımı kasmam gerektigini söyledim o yüzden kestim ve küfür edip pk oldu işte kanıt :

sro2011092020404136.jpg

Resim çok küçük ve okunaksız hiç birşey anlaşılmıyor + küfürlü resimleri lütfen buraya koymayın bana özel mesaj ile gönderin.

Resmi küçültmeden ve yeniden boyutlandırmadan upload edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri