• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Şikayet Bildirim Alanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wing taxiye girmiştim adam parayı aldı. Daha 2-3dk olmadan taxiden attı. Gereğinin yapılmasını dilerim.

13854.jpg

13889.jpg

İşte resimler

Son düzenleme:
Taxi scammerlarını banladığını görmedim ben önceden şikayet edilmiş olan BenimO hala oyununu oynamaya devam ediyor.Eee onlarda haklı tabi oyuna silk yükletiyorsa haklı olarak banlamıyor adamı.

Ümit kardesim adam bana guildden salak deyip beni tahrik ediyor bende ağzıma geleni sayınca banlıyorsun burda benım sucum nedir.Çok sinirlendim valla 2 günlük serverda adam olmuslar artislik yapıyorlar bu gidicem valla isro ya tekrar dönücem böle adamlar yüzünden.

sro2011100619040822kopy.jpg

sro2011100619035556kopy.jpg

sro2011100619041593kopy.jpg

sro2011100619035556.jpg

sro2011100619040822.jpg

sro2011100619041593.jpg

sro2011100619042349.jpg

bana durmadan salak dedigi için çileden cıktım ve agzıma geleni saydım ve 5 dk sonra ban insan hazmedemiyor

Burda salak dıyolar genede salak degılsen tahrık olmazsın zaten isroya gıtte bı sovsunler o zaman gor gmyede ulasamazsın :)

Bence Artık Oyundaki Şifre alma Bölümleri Kapatılmalı Yeni Sisteme geçildi Ancak Oyunda Fazla Oyuncu olduğu İçin Hala Lag Yaşanmakta Bence Bu Gereksiz , Şifre , Karakter ve Yoğunluktan olduğunu düşünüyorum . Bir süre kapatılsın ki server kendine gelsin ara ara açılır yeni kullanıcılar kazanırsınız . ben böyle düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri