• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Şikayet Bildirim Alanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu konu hakkında bilgisi olan varmı ? Hiç birşey açılmıyor sro_cliente tıklıyorum otomatik kapanır yada açılıyor sonra sro clienti durdurdu hatası alıyorum uyumluluklar flan yaptım hep win7 ne hatası bu anlamadım gitti *??

str glev 90 lwl 85 likerde botla sapıtıyo ya :D dalmayı bırakıp yürüyo potda basmıo 5 kere yattı

Nedir bu sorun
315j4pf.png

Ümit kardesim adam bana guildden salak deyip beni tahrik ediyor bende ağzıma geleni sayınca banlıyorsun burda benım sucum nedir.Çok sinirlendim valla 2 günlük serverda adam olmuslar artislik yapıyorlar bu gidicem valla isro ya tekrar dönücem böle adamlar yüzünden.

sro2011100619040822kopy.jpg

sro2011100619035556kopy.jpg

sro2011100619041593kopy.jpg

sro2011100619035556.jpg

sro2011100619040822.jpg

sro2011100619041593.jpg

sro2011100619042349.jpg

bana durmadan salak dedigi için çileden cıktım ve agzıma geleni saydım ve 5 dk sonra ban insan hazmedemiyor

Suç bendemi ben sana 2 saat anlatıyorum media.pk2 link koydular ama sonra silindi sen anlamıyorsun 50 defa söyledim anlamadın sonra sustum geldin annesiz filan dedin bu nedir ??? salak ile annesizi birmi tutuyorsun kardeş ?

Suç bendemi ben sana 2 saat anlatıyorum media.pk2 link koydular ama sonra silindi sen anlamıyorsun 50 defa söyledim anlamadın sonra sustum geldin annesiz filan dedin bu nedir ??? salak ile annesizi birmi tutuyorsun kardeş ?

ya bana nie salak diorsun en sevmedigim laf birin bana salak demesi çileden cıkartıyorsun adamı agzıma geleni sayarım ben ozaman acaib sinirlendim bide banlıyorlar haksız yere charındada deilim 5 dk kastıgım char zaten sinirden pc yi kırdırıcaktınız bana

Dress 130 diye aldım 398 silkim gitti. Bunun telafisini yapabilir misiniz?

kardeşim Dressler zaten 390 silk.

pk2 değişince 130 olmuş olmalı. normalde dressler 390 silk bilmen lazımdı?

----------

salak dediğin bir kişiye adamın sana geri cevap olarak ne demesini beklıyon?

Beyler Dresslerde acayip düşüş yaşanmayacak tahminen en az 300 silk olacak ...

kardeşim Dressler zaten 390 silk.

pk2 değişince 130 olmuş olmalı. normalde dressler 390 silk bilmen lazımdı?

Ne bileyim arkadaşım ben aktif sandım. 398silk normalde 130 görünce 130'dur sandım, bilmen lazım ne demek? Hem bu konuyu kapattım aldım dressi 398 silke ve memnunum, oyundan da global attım. Var mı problem?

Bu taxicileri şikayet edebilir miyiz? Örneğin 3 m'e 2 saat taxi yapıyor parayı aldıktan 5 dakika sonra kaçıyor bunu şikayet ettikten sonra banlanır mı? Elimde çok sayıda ekran görüntüsü de var.

Bu taxicileri şikayet edebilir miyiz? Örneğin 3 m'e 2 saat taxi yapıyor parayı aldıktan 5 dakika sonra kaçıyor bunu şikayet ettikten sonra banlanır mı? Elimde çok sayıda ekran görüntüsü de var.

Tabiki kanıt varsa bu dediğin olayda bir dolandırıcılıktır.Ümit abi ve diğer yetkililerin gerekeni yapacağından eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri