• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Şikayet Bildirim Alanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Servera bi dolandırıcı dadanmış.. Final gender yerine 1dg ceviriciyi satıyor.. 200m diyor sonra 150diyor aniden stal acınca ucuz diye sazan gibi çekiyolar.. Bu adamın asıl charını bulup banlamak lazım ipden bulursanız server adına daha iyi olur..

29xy9fo.jpg

----------

nffblw.jpg

dorpil kokusu aldım gibi yani resimlerden öle gördüm :D demekki aramızda bi irlandalı var :D bide salak mal diye şeyler bence küfür sayılmaz hani onlarıda koyan var ondan dedim.

küfür etti.. İlgilenilmesini istiyorum..

Senctum nickli char şahsıma küfür etmiştir..

05 Ekim 2011 Çarşamba Saat 17:41

Kanıt:
27wruqs.jpg

----------

küfür etti.. İlgilenilmesini istiyorum..

Aspro2veL nickli char şahsıma küfür etmiştir..

05 Ekim 2011 Çarşamba Saat 17:44

Kanıt:
2ihkrpy.jpg

Buraya yazacağınız hiç bir şikayete bakmayacağım. Konuda o kadar pm atın dedim.

Abicim Ben Forumdan Biri Tarafından Dolandırıldım Bana Gold satıcaktı SATMADI KANDIRDI paramı adamla konuştuğumuz resimler var msn den

http://img683.imageshack.us/img683/3015/adszjt.png /SPOILER]
oyundaki ismi TripkolikK bitane 110 wizi var yeni char açıp getirmişti banlanır die ona atmış olabilir parayı onunda adı TriqkolikK ti heralde bide bu

• TwiLiGhT

gerekiğini yapın lütfen boşuna gitmesin param goldumu versin

açtığı konu da bu

https://www.maxigamerz.com/f603/blackpearl-15-billion-gold-satilik-156870/

----------

bide daimi üyesi forumun acil el atın yaw

Son düzenleme:
Dress 130 diye aldım 398 silkim gitti. Bunun telafisini yapabilir misiniz?

Son düzenleme:
Ümit kardesim adam bana guildden salak deyip beni tahrik ediyor bende ağzıma geleni sayınca banlıyorsun burda benım sucum nedir.Çok sinirlendim valla 2 günlük serverda adam olmuslar artislik yapıyorlar bu gidicem valla isro ya tekrar dönücem böle adamlar yüzünden.

sro2011100619040822kopy.jpg

sro2011100619035556kopy.jpg

sro2011100619041593kopy.jpg

sro2011100619035556.jpg

sro2011100619040822.jpg

sro2011100619041593.jpg

sro2011100619042349.jpg

bana durmadan salak dedigi için çileden cıktım ve agzıma geleni saydım ve 5 dk sonra ban insan hazmedemiyor

Son düzenleme:
FirsTLady isim şahıs küfür eventte küfür etti fotografı özel mesaj ile gönderiyorum

Bu lagtan şikayetciyim ya pot basmıyor TTNet diyorsunuz benim biri 8 mb leptobdan oynuyorum win 7 home basic var

Azevel oyuna girince bot kendi kendini kapatıyordu tıkladığım anda hiç birşeye basmadan sonrada proxy şimdide ne clietn açılıyor ne loaderle giriyor basıyorum sro client çalışmayı durdurdu diyor *??

Ttnetten deil Event Start yazısı çıkınca lag oluyo birde Gece tam 00.00 oldumu çok aşırı lag oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri