• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Şikayet Bildirim Alanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Snow eventten ben de şikayetçiyim, sağ üstte kırmızı gözüküp şaşırtıyorlar bizi :)

Oyuna başlassamı başlamassamı cok kararsızım... GM torpili var diyorlar burayıda devamlı takip ediyorum başlarsam silk çekip başlicam ama bilmiyorum...

Oyuna başlassamı başlamassamı cok kararsızım... GM torpili var diyorlar burayıda devamlı takip ediyorum başlarsam silk çekip başlicam ama bilmiyorum...

Biz salağız oynuyoruz torpil olduğunu bildiğimiz halde silk alıyoruz. :)

Arkadaşım torpil denen şey nasıl bir şey biz görmedik. He gördüğümüzde pek uzun yaşamadı, ufak tefek sorunlar çıkıyor. Fakat hemen başı eziliyor için rahat olsun.

i

Arkadaşım torpil denen şey nasıl bir şey biz görmedik. He gördüğümüzde pek uzun yaşamadı, ufak tefek sorunlar çıkıyor. Fakat hemen başı eziliyor için rahat olsun.

iyi bakalım bugün akşam başlayalım. :)

Ümit abi şu olaylara el at ya adamlarla pwp yapıyoruz yatmıolar biz biyerimizi yırtıoz silk alcaz kascaz die adamlara bak herşey fullfb hatta taşmış statlara bak bırakın gidin ya.

----------

ümit abi bu konuda var.!

----------

böyle bir devil varmı kişi staldan aldığını söylüyor ama bana inandırıcı gelmedi kimden aldın diyoruz bişey diyemiyor nerden diyoruz alex diyor gidelim diyoruz önceden aldım diyor vs buyrun ss ;

Diğerlerinin icabına önceden bakmıştım, son söylediğin char da tamamen silindi oyundan.

Beyler bu oyun tam benlik bende indireyim,internet yavaş akşam üstüne kadar anca iner.Minimum küfür maximum eğlence bu olsa gerek :)

benım char kaç saat bloclandı TR_Depresive

----------

adam kızdırıyo ben kufur edınce ss cekıp sıze soluyo sızde banlıyonuz na boktan iş lan bu böle

----------

kıme dyoz alooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

benım char kaç saat bloclandı TR_Depresive

----------

adam kızdırıyo ben kufur edınce ss cekıp sıze soluyo sızde banlıyonuz na boktan iş lan bu böle

----------

kıme dyoz alooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Böyle konuşmaya devam edersen forumdanda şutlanacaksın dostum.

Ozaman seni elitesroya alalım,istediğin kadar küfür serbest,exp oranı yüksek tam senlik yani :)

Bazı arkadaşlar yapıyorlar ancak ümit abide onları hemen ortadan kaldırıyor çürükler her zaman olacaktır unutmayın önemli olan onları bastırmaktır....

Bilmem ki sen ne küfürü ettin niye ettin? Küfür edince yapılan kötülük geriye geldi mi? Küfür etmek yerine sana yapılan her neyse sen şikayet etseydin.

ümit abi artık çarımı açarmısın _ALFONSO_ SÜRE doldu

----------

o kadar msj atıyorum bi cwp ver bari

Uploaded with ImageShack.us

----------

----------

1. Oyunda akademi kasmak yasak ise akademi neden var?
2. Karşıdaki chara kendi bilgisayarımdan girerek kendimi parayla kastırıyor olabilirim,nickimin akademi olması bir şeyi değiştirmez,akademisine almıştır belki de oyunu bilmiyorumdur,elinde yeterli delil yok para verip de kastırmadığım ne mağlum?
3. Yasak olan komple oyunun kendisi iken,illegal programlarla oyuna giriş var iken,oyunun içindeki bir şeyi yasaklamak;counter strike'de oynayan ilk okul talebesinin ''sis atma,kör yok vb'' gibi klişelere benzer.

Bunlara rağmen de ban atıcaksanız,önden buyrun.

1. Oyunda akademi kasmak yasak ise akademi neden var?
2. Karşıdaki chara kendi bilgisayarımdan girerek kendimi parayla kastırıyor olabilirim,nickimin akademi olması bir şeyi değiştirmez,akademisine almıştır belki de oyunu bilmiyorumdur,elinde yeterli delil yok para verip de kastırmadığım ne mağlum?
3. Yasak olan komple oyunun kendisi iken,illegal programlarla oyuna giriş var iken,oyunun içindeki bir şeyi yasaklamak;counter strike'de oynayan ilk okul talebesinin ''sis atma,kör yok vb'' gibi klişelere benzer.

Bunlara rağmen de ban atıcaksanız,önden buyrun.

tmm şampiyon sakin ol ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri