• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Şikayet Bildirim Alanı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
51dml0.png

1. Küfür etmek kesinlikle yasaktır. Kendi aranızda şakalaşabilirsiniz ancak şaka yapmaya çalıştığınız kişi rahatsız olup şikayet ederse ve bunu ıspatlarsa 1 haftalık ban alırsınız. Tekrar küfür ederseniz 1 aylık ban tekrar küfür ederseniz sınırsız ban alırsınız.

2. Hırsızlık, hile, hurda, scammerlik kesinlikle yasaktır. Bu tür olaylardan birine adınız karışırsa ve bu ıspatlanırsa direkmen sınırsız ban yersiniz.

3. Bot kullanımı sadece kendi charınızı kasmak için serbesttir. Gold kasmak, akademi kasmak veya spam yapmak için bot veya benzeri herhangi bir program kullanırsanız ilk sefer 1 haftalık ban alırsınız 2. defa sınırsız banlanırsınız.

4. Dil, din, ırk ayırımı yapmak kesinlikle yasaktır yasağı çiğnediğiniz takdirde suçunuz ss ile ıspatlanır ise ilk sefer 1 haftalık 2. sefer süresiz banlanırsınız.

5. Party matching yapıp sonradan sağda solda yalan dolan haberler ile GM bizi kastı gibi iftira niteliğindeki hal ve hareketler kesinlikle yasaktır cezası süresiz bandır.

Kurallar şuanda 5 maddeden oluşup gerekli görüldüğünde MaxiGame yönetimi yeni kural ekleme, veya kurallarda değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.

Kurallar bu şekilde?

Ümit abi neyi bekliyoruz bi bilgin varmı veya net olarak ne zaman acılacağı hakkında bir bilgi?

----------

Kurallar bu şekilde?
Ben adamın birine daha doğrusu adamlığından şüphe ettiğim birine argo kullandım sw'de ilk günüm küfürün yasak olduğu konusunda bir bilgim yoktu bu konuda konusacaktım sanırım yardım edemezsin :D

Petlerde sorun yok. Yakındakini toplama da git uzaktakini topla diye bir seçenekte yok bugda yok. Bug veya sorun olursa hiç birşeyi toplamaz.

adam doğru söylüyor benimde petim bazen topluyor bazen toplamıyor goldları ama %80-90 topluyor sorun yok ancak bazen toplamıyor bende rastlıyorum bu olaya ...

Bildiğimiz, her zamanki avatarlar gelecek mi?

Son düzenleme:
Ümit abi neyi bekliyoruz bi bilgin varmı veya net olarak ne zaman acılacağı hakkında bir bilgi?

----------

Ben adamın birine daha doğrusu adamlığından şüphe ettiğim birine argo kullandım sw'de ilk günüm küfürün yasak olduğu konusunda bir bilgim yoktu bu konuda konusacaktım sanırım yardım edemezsin :D

Verilen cezaların kaldırılmasının tek yolu k-üfür ettiğiniz kişiden özür dilemeniz ve o kişinin gelip bize baınınızın kaldırılmasına razı olduğunu sölemesi onun dışında banlar kesinlikle kaldırılmaz.

# Silk fiyatları daha düşmeyecek.

# Gold satışı belirsiz olursa duyuru yaparız ama şimdilik düşünmüyoruz.

adam doğru söylüyor benimde petim bazen topluyor bazen toplamıyor goldları ama %80-90 topluyor sorun yok ancak bazen toplamıyor bende rastlıyorum bu olaya ...

Programcı arkadaşlar bu sorunun clientten kaynaklandığını clientinde net bağlantınızdan etkilendiğini söylediler, server ile gili bir durum değil kısaca, yinede tekrar bir gözden geçireceğiz bu konuyu.

Bildiğimiz, her zamanki avatarlar gelecek mi?

Bildiğimiz her zamanki avatarlar ?

Yeni yapmakta olduğumuz media da herşey olucak.Silk'le alınan bütün itemler bütün Dress'ler hepsi...

Ümit abi gece gece deli oldum bir oyun geldi para istiyor 1. kez uyardım 2. kex uyardım 3. dedim yeter ö.m. ile attım görüntüyü.
Artık sen ne yaparsan abi millet bunlarla mı uğraşacak.

NOT : 2. ö.m. yi attım bunu 5dk sonra söyledi.

Son düzenleme:
Ümit Abi Mesaj olarak atıyorum banamı denk gelıyor bunlar yoksa gorupte gormezlıktenmı gelıyor bazıları Beyler Şikayet Edelim Çoluk Çocuktan kurtarak Swyi Herkeze İyi Günler

Nick : LeGoLaS

Server Adı = İnfinity Oyuncu Adı = Dr_Feto İşlediği Suç = Ağır Hakaret .
Link = ...........

Server Adı = İnfinity Oyuncu Adı = Dr_Feto İşlediği Suç = Ağır Hakaret .
Link =...............

Arkadaş 1 haftalık banlandı bi dahaki sefere lütfen küfürlü linkleri ve resimleri buraya koymayın bana özel mesaj ile gönderin.

Küfür

fotonun linkini veriorm :
..............

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri