• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl # Stardust 08.08.2017 Güncellemesi.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zayns
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tamda 52 level sun itemimi yeni almıştım 10 milyona şansa bak ya :)). Uzun zaman sonra başladığım ilk pvp serverı ve galiba doğru kararı vermişim. Yenilikleri merakla bekliyorum.

Tamda 52 level sun itemimi yeni almıştım 10 milyona şansa bak ya :)). Uzun zaman sonra başladığım ilk pvp serverı ve galiba doğru kararı vermişim. Yenilikleri merakla bekliyorum.

Black Pearl'e hoş geldiniz umarım iyi vakit geçirir, eğlenirsiniz.Bir probleminiz olduğunda forum üzerinden bana veya [MENTION=6446]Sprein[/MENTION] arkadaşıma mesaj atabilirsiniz,sorununuz kısa sürede çözülür.İyi oyunlar

Şu hatayı alıyorum girmeye çalışırken. Patchi daha yeni bitirdim. Launcher dan giriş yaptım botsuz.

kWzO4J.jpg

Tekrar denedim sıkıntı yok. Giriş yaptım. Character Screen baya iyi olmuş. Ama avatar konusunda yine hayal kırıklığına uğradım. Server açıldığından beri patch notlarını takip ediyorum. Yeni avatar eklenecek yeni avatar eklenecek. Bakım bitiyor oyuna girdiğim zaman yaptığım ilk iş dresslere bakmak oluyor ama şu dressi server açıldığından beri göremedim. İmkansızı istiyorum herhalde.

notice_01.jpg

Tekrar denedim sıkıntı yok. Giriş yaptım. Character Screen baya iyi olmuş. Ama avatar konusunda yine hayal kırıklığına uğradım. Server açıldığından beri patch notlarını takip ediyorum. Yeni avatar eklenecek yeni avatar eklenecek. Bakım bitiyor oyuna girdiğim zaman yaptığım ilk iş dresslere bakmak oluyor ama şu dressi server açıldığından beri göremedim. İmkansızı istiyorum herhalde.

notice_01.jpg

Denedim ama orijinal dosyalarda hatalı olduğu için çalışmadı zaman bulamadım kontrol etmek için ama kendi adıma söz veriyorum bir sonraki bakımda ekleyeceğim :)

10. Madde de bulunan npc nerde acaba ben bulamadım. :drym:

Cevabı verseydin bari.
Dw bölgesindeymiş buldum.

Son düzenleme:
BP Teamde olacaksın birde. Daha npc nerede haberi yok adamın.

BP ekibinde bulunan herkesin farklı farklı görevi var. [MENTION=287611]Zetain[/MENTION] arkadaşım oyun içerisinde görevli değil arka planda teknik ekipte yer alıyor daha çok görsel çalışmalar üzerinde.Emin olmadığı halde size cevap vermesi yardımcı olmayı istediğindendir. Emin olun ben ya da oyun içinde çalışan başka bir ekip arkadaşım görse net bilgi alırdınız. İnsanlara laf söylemeden önce ön yargılı olmamanız gerekir diye düşünüyorum samimi bir tavsiye bu sadece yanlış anlamayın.İyi oyunlar.

Geri