• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

"BlackPearlTeam-Editör" Rütbeleri...

62kwbqxs.png

vxxonezs.png

2hxrkpb9.png

zkuv85tp.png

pj6xr4sv.png

4mr6hfq7.png

lfejficb.png

l45g3a7j.png

88nkczd7.png

h8luquw7.gif

e63uvy5j.png
süper olmuş bence

Oyun Editörü Yazarı gibi bir rütbe olacak.

Bu benim seçeceğim bir takımdan oluşacak dışardan ve maxigame kadrosunun içersinden online mmorpg , mmorfps gibi online ve local tabanlı yeni sürüm çıkacak oyunların tanıtımlarını yapacağız.

Bu benim seçeceğim bir takımdan oluşacak dışardan ve maxigame kadrosunun içersinden online mmorpg , mmorfps gibi online ve local tabanlı yeni sürüm çıkacak oyunların tanıtımlarını yapacağız.

Karaca gene neyin peşindesin :haha

Bir nevi IGN'deki editörler gibi yorum mu yapıcak konu açıp falan oyunalr hakkında ?

ps: Rütbenin rengi mor olabilir

Abidin sadece Black Pearl rütbesini bizim rütbelerden yapıcan. Sen değiştirmişsin :D

Bir nevi IGN'deki editörler gibi yorum mu yapıcak konu açıp falan oyunalr hakkında ?

ps: Rütbenin rengi mor olabilir

7earrotk.png

----------

Abidin sadece Black Pearl rütbesini bizim rütbelerden yapıcan. Sen değiştirmişsin :D

"Tasarlamayı size bırakıyorum tarz aşağıdaki rütbe tarzlarında olacak.. "

simdi tasarlamayı size bırakıyorum yerine siliceniz admin yazısını blackpearlteam yazcaksınız renk değistiriyosanız değistirin deseydin tamam. Bide alta okadar rütbe koymussunuz. Ne gelsin simdi aklıma benım ? :D :D

7earrotk.png

----------

"Tasarlamayı size bırakıyorum tarz aşağıdaki rütbe tarzlarında olacak.. "

simdi tasarlamayı size bırakıyorum yerine siliceniz admin yazısını blackpearlteam yazcaksınız renk değistiriyosanız değistirin deseydin tamam. Bide alta okadar rütbe koymussunuz. Ne gelsin simdi aklıma benım ? :D :D

Atarlanma be reyiz :D

şunlarıda yapıver o zaman aradan çıksınlar ;

Yeni Üye
Daimi Üye
Aileden
Banlanmış Üye
Özel Üye
Ayın Üyesi
Ayın Görevlisi
Guardian Team
Pk2 Moderatör

Ayrıdan ; (sağ tarafta BlackPearl solda Game Master veya Assistant) gibi