• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

"BlackPearlTeam-Editör" Rütbeleri...

Abidin birde Video Editör ekleyebilirmisin elin deymişken :'(

3srvo69o.png

Olay budur abi :D Sen 2 sene felan girmessin artık foruma ? :D

O deilde yazılar cücük gibi olmus yorumlarından sonra azcık büyüteyim dedim sizce iyi mi ettim :D ?

gwyomz8s.png

udo389n5.png

lu2mfiej.png

mp522xmt.png

os7dw5ug.png

oxyifsmw.png

tqtu37mq.png

955n3l68.png

duzpajmm.png

yyndqgzb.png

8pivs4wf.png
(GameMaster'in büyük hali sığmadı :D )
zly8dbaa.png

lrgu42rp.png
(Guardian Team'ında büyük hali sığmadı :D Daha havalı Geldi Guardians bide :D)
dkiw4tz6.png

d2iyyxlq.png

8z9kr9dw.png

zqcrg5by.png

o5hwvjci.png

cu6hrse9.png

5lqs7oz2.png

fizeh8b2.png

Üzücü haber yeni rütbeleri maalesef yapamıyoruz :)

Eskiler zaten iyiydi ümit abi eskilerle devam edelim fakat eklemek istediğin olursa eklersin dedi. BlackPearl,Editör ü ekleyeceğim şuanlık

Abidin ve Hüseyin eski rütbelerden "Editör" ve "Project Team" yaparsan sevinirim yeni rütbeleri kullanmayacağız. İlerki süreçlerde olabilir ümit abi değiştirme fikrini beğenmedi o yüzden değiştiremiyoruz yedekde kalsınlar :)

2x8r3.png

2tvgy.gif

Blackpearl yerine BP yazılsa daha iyi olmaz mı ? Çok uzun olmuş yazı hoş durmuyor.

Rütbelerin büyük olması çok abartı-göze çarpma olur. Baş harf hariç diğerleri küçük olmalı "Rütbelerde" herhangi bir kötülük yok gayet güzel ve hoş duruyorlar.

Geri