• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boss Online | 110 Cap Only EU | Free Silk | Coin System | Events | 14 Haziran 21.00

HiistoricaL

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 May 2019
Puanı
5

1pjlbG.png

[BILGI] AÇILIŞ : 14 Haziran 2019 - Saat 21:00 [/BILGI]

QP1o7k.png

Öncelikle herkese Selamlar,
Oyun editörü ve sahibi olarak kısaca kendimi sizlere taktim edeyim. İsmim Armağan
( [GM] HistoricaL ) , geçmişte açılan Raymond Online ve günümüzde açılan Region Online gibi büyük projelerin editör ve yöneticisiyim. 2013 yılından bu yana vSro alanında kendimi geliştirmiş ve sorunsuz birçok işe imza atmış bulunmaktayım. Bunu eğlenceli bir iş olarak görüp sürekli kendimi geliştirmekte ve en iyisini yapmayı hedeflemekteyim.

Boss Online 110 Cap Only Europe bir sistem ile bu sıcak yaz ayında size ferahlatıcı ve eğlenceli bir oyun olmaya geliyor !
Üzerinde günlerce düşünülmüş ve en ince ayrıntısına kadar hesaplanmış olan bu dengeli oyunda hem eğlenecek hemde eski günleri hatırlayacaksınız.
Sözü daha fazla uzatmadan sizleri tanıtım ile baş başa bırakıyorum.
Şimdiden iyi eğlenceler...

DOoWjy.png

1pna6G.png

P7vNRv.png

anBzj2.png

9YvA69.png

Oyunumuzda Sox item olarak Seal of Nova ve Egypt (Power - Destruction - Myth) mevcuttur.

Seal of Nova itemler Alexandria'daki 101+ moblardan drop olarak elde edilebilmektedir. Aynı zamanda oyunumuzda birçok etkinlikten elde edebileceğiniz "Nova Box" isimli kutudan da Seal of Nova'ya sahip olabilirsiniz.

Power weapon, Forgotten World koleksiyonunu tamamlayarak elde edilebilir.
Power shield, Serenes'ten ihtimalli olarak elde edilebilir
.
Destruction set, oyunumuzda bulunan Silver coin ve Iron coin ile elde edilebilir.
Myth accessory, oyunumuzda bulunan Gold coin ve Iron coin ile elde edilebilir.
NOT-1: Egypt itemlerin tamamı 1 Temmuz'da (2. Kale savaşı sonrası) yapılacak bir bakım ile oyuna eklenecektir.
NOT:
Destruction set, Myth accessory ve Iron coin takasa kapalı itemlerdir.

ITEM DENGESİ
Seal of Nova: 101 +1 gücündedir
Egypt : 101 +2,5 gücündedir

4pRz9Q.png

Oyunumuzda 110 Cap'in temel taşı olan Fogotten World [FGW] aktiftir. Solo olarak yada kurduğunuz party ile FGW'ye giderek oradan çeşitli kartlar düşürebilirsiniz. Düşürdüğünüz kart koleksiyonu ile FGW görevini tamamlayarak Power Silah sahibi olabilirsiniz. Ayrıca FGW sonunda çıkan Serenes'i keserekte ihtimalli olarak Power Shield elde edebilirsiniz.
Dolayısı ile FGW, oyunumuzun en değerli yapı taşlarından birisidir.
FGW girişinizi kolay kılmak adına taşlar Special NPC'ye gold ile konulmuştur.
NOT-1: Sox System bölümünde Power Silahların 1 Temmuz'da açılacağını belirttik. Oyunun başından itibaren FGW'den kart toplayabilirsiniz. Ancak FGW görevi 1 Temmuz'da oyuna getirilecektir. 1 Temmuz'a kadar kartlarını tamamlamış olanlar 1 Temmuz'da yapılacak olan bakım sonrasında silahını alabilecekler !
NOT-2: Power Shield, oyunun en başından itibaren Serenes Unique'inden ihtimalli olarak drop olacaktır. Ancak 1 Temmuz tarihindeki bakıma kadar kalkanın takılabilme leveli 111 olacaktır. Dolayısı ile 1 Temmuz'a kadar Power Shield düşürebilirsiniz ancak üzerinize takıp kullanamazsınız !

AOYzGX.png

110 Cap'in bir diğer vazgeçilmezlerinden olan Holy Water Temple (HWT) oyunumuzda aktiftir. Buradaki Unique'lerden çeşitli ödüller elde edebilirsiniz.
ÖNEMLİ NOT: Holy Water Temple günlük giriş limiti hem HWID hemde karakter başına 1'dir. Diğer bir deyiş ile aynı bilgisayardan gün içerisinde HWT'ye günde 1 kere giriş sağlayabilirsiniz. Aynı durum karakter içinde geçerlidir. Limitlemeler gece yarısı 00.00'da sıfırlanır.

VQ28jR.png

Oyunumuzun kervan rotası Hotan <-> Petra olarak ayarlanmıştır.
5* Kervan 100m'e fullenmektedir.
Hotan
<-> Petra arası 280m verir (180m kâr).
Thief bu malı kaçırdığında 80m kazanır

ARENA COIN KAZANMA
Kervanda mal götürerek veya mal kaçırarak Arena Coin elde edebilirsiniz.
Trader: Götürülen her 5* kervan için 5 Arena Coin.

Hunter: Götürülen her 5* kervan için 1 Arena Coin.

Thief: Kaçırılan her 5* kervan için 5 Arena Coin.

NOT-1: Arena Coin; Job ile günde en fazla 50 adet kasılabilir.
NOT-2: Ödül olan Arena Coin'ler kasanıza gönderilir ve sistem tarafından bilgilendirme mesajı alırsınız.

JOB KILL ILE HONOR
Oyunda Job'da iken kill ile honor kazanabilirsiniz.

Honor kazanmanın şartları ve kısıtlamaları aşağıdaki gibidir;
- Kestiğiniz kişi başına 2 honor puanı kazanırsınız.
- Öldüğünüzde 1 honor puanı kaybedersiniz.
- Kestiğiniz kişinin minimum 1 honor puanı olmalıdır.
- Aynı kişiden gün içerisinde sadece 1 kere puan alabilirsiniz.
- 1 günde job kill ile maksimum 10 puan kazanabilir ve 5 puan kaybedebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT : Job'da Zerk kullanıma kapalıdır !!!

dLqBML.png

Arabia Garden haritası Boss Online'da Job Garden olarak yeniden düzenlenmiştir.
Oyuncularımızın Jon savaşlarından keyif aldığının farkındayız. Bizde buradan yola çıkarak bu savaşların kervan ile sınırlanmasının sizler için haksızlık olacağını düşünüyoruz.
Oyuncularımız, Job Garden içerisinde günün belli saatlerinde çıkan 3 farklı Unique'i keserek önemli ödüllere sahip olabilirsiniz.

r0YXGz.png

NORMAL UNIQUE
Oyunumuzdaki Normal Unique'ler hem [INT] hemde [STR] olarak çıkmaktadır.
Unique'leri değerli kılmak için içerisine değerli itemler eklendi.

EOEPPn.png

ÖZEL UNIQUE
Oyun içerisinde Gold Coin kazanmanın tek şartı haritanın çeşitli noktalarına eklenmiş olan özel Unique'leri kesmektir. Unique'lerin çıkış noktaları harita üzerine editlenmiştir.

qA2GQR.png

JVEDWB.png

Job Cave Unique'leri günün belirli saatinde Job Cave içerisinde çıkmaktadır.
Job Cave'e girişler Donwhang şehrinde bulunan özel teleporttan yapılabilir.
Job savaşlarının kızışacağı bu Unique'lerden çok değerli itemler elde edilmektedir.

AOY1Mq.png

nbY94a.png

Medusa, güzel dropları ile 110 Cap serverimizin en büyük rekabet ortamlarından birisi olacağından hiç şüphemiz yok.

Günde sadece 1 kere çıkan Medusa'dan aşağıdaki droplar elde edilir;

- 1x %100 Seal of Nova Weapon
- 20x TL Coin
- 8x Global Chatting

NOT: Medusa'yı kesen karakter 10 TL kazanır.

Medusa orjinal yerinde çıkmaktadır. Medusa'ya girişler Donwhang kasa arkasına taşınmıştır.

jqzrdg.png

MADNESS EVENT
Günde 1 kere olan bir eventtir. Etkinlik saati geldiğinde Donwhang'da bulunan teleporttan Madness Arena'ya ışınlanabilirsiniz. Burada otomatik olarak Cape takılır. Bu alanda çıkacak olan [INT] ve [STR] Madness Unique'lerini keserken bir yandan rakiplerinize karşı ayakta kalma mücadelesi vermeniz gerekecektir. Madness Unique'lerinde önce [INT] olan çıkar ve öldüğünde hemen peşinden [STR] olan çıkar. Böylece hem INT hemde STR'ler için bir etkinlik ortamı oluşturulmuştur.

Madness Unique'lerinden aşağıdaki droplar çıkmaktadır;
- 4x Global Chatting
- 2x Nova Box
- 2x Immortal Stone
- 4x Astral Stone
NOT: Madness Unique'ini kesen kişiler 5 TL alır.

SURVIVAL EVENT
Oyunumuzda Survival event mevcuttur ve Honor kazanmanın 2 önemli yolundan birisi Survival'de kill almaktır.
Survival günde 3 keredir. Survival kayıt zamanında [SYSTEM] isimli karaktere #SURVIVAL yazarak kayıt olabilirsiniz.
Ör: $[SYSTEM]: #SURVIVAL

Survival'de Zerk ve Party kapalıdır.
Survival'de her öldürme 2 Honor puanı kazandırır. Her ölmeniz de 1 puan kaybedersiniz.
Bir kişiden Survival başına 1 kere puan kazanabilir / kaybedebilirsiniz.

LMS EVENT
Oyunumuzda LMS event mevcuttur.
LMS günde 1 keredir. LMS kayıt zamanında [SYSTEM] isimli karaktere #LMS yazarak kayıt olabilirsiniz.
Ör: $[SYSTEM]: #LMS

LMS'de Zerk ve Party kapalıdır.
LMS'de ölenler şehre gönderilir. Sona kalan kişi LMS'in kazananı olur ve 10 TL ödül kazanır.

GM KILL EVENT

Günün belirli saatlerinde [BOSS] isimli karakter Donwhang önünde belirir.
Cape modunda bu karakteri kesenler 3 TL kazanır.

SEARCH & DESTROY EVENT
Günün belirli saatlerinde haritanın rastgele noktalarında "Battle Golem" spawn olur.
İpucu dahilinde Unique'i bulup kesenler 3 TL kazanır.

LUCKY PARTY NUMBER EVENT
Günün belirli saatlerinde Notice ile bir party numarası duyurulur.
Bu Party numarasını açabilen şanslı kişiler 5 TL kazanır.
NOT: Bu eventin ödülü sağ taraftaki mini map'in altındaki Chest'e (sarı icon) eklenir.

BOoWjG.png

Normal Alchemy Rate

VQ2O9r.png

Devil Alchemy Rate (Magic Powder ile)

nbYdQl.png

Devil Alchemy Rate (Lucky Magic Powder ile)

vaYG66.png

OrdDa5.png

Skill dengelemeleri en kısa sürede tanıtıma eklenecektir.

7B2Wjr.png

Oyunumuzda sadece Hotan kalesi aktiftir.
Tax sistemi kapalıdır. Onun yerine kaleyi kazanan guilde gold verilir.
Ödül olan gold miktarı kale savaşı başlamadan 1 saat önce Notice ile duyurulur.

Kale Kayıtları:
Kale savaşı kayıtları Cumartesi gün boyu ve Pazar 21:00'a kadardır.

Kale Savaşı:
Kale savaşı Pazar günü 21:00 - 22:30 arasında gerçekleşir.

NOT: Hotan kalesinde 600 kişilik giriş limiti vardır.
Limit kalenin stabilitesini korumak adına eklenmiştir.

P7v2jb.png

- Exp rate, cuma günü başlayanların ortalama Pazar günü sabaha karşı 110 olacağı şekildedir.
- Etkinlikler Pazartesi günü aktif edilecektir.
- HONOR RANK her hafta Çarşamba ve Pazar gece 23:30'da sıfırlanır.
- Magic Pop'ta Gold Dragon Flag eklidir ( INT+7 - STR+7 ). Magic Pop Card NPC'de TL ile eklidir ancak Unique'lerden de elde edilebilmektedir.
- Oyunumuzun artı parlamaları orjinal isro sistemdir.
- Oyunumuzda bulunan Premium Plus'ın özellikleri %10'dur. Ayrıca +%25 Exp & Sp arttırıcı özelliği vardır.

- Oyunda Devil Spirit ve Angel Spirit eklidir. Bu ikilinin özellikleri aşağıdaki gibi değiştirildi;
* Devil Max +3 'e basılabilir.
* Devil HP/MP %10'dan başlar ve +3'te %13 olur.
* Devil attack buff +0 +1 +2 için %15 , +3'te ise %20'dir.
* Devil speed buff +0 +1 +2 için %5, +3'te ise %10'dur.

2OvWpO.png

EN KISA SÜREDE EKLENECEKTİR..

Son düzenleme:
rate çok düşük

Oyunumuz ilk 48 saat içerisinde 80 level olmanız için düzenlenip, kontrolleri yapılmıştır. Drop rate’ lerin fazla olmaması ise oyunumuzun ilk günlerinde SOS itemlerin hızlı bir şekilde Server’ a girip oyunun dengesinin bozulmaması adına bu şekilde uygun görülmüştür. Amacımız bayramdan sonra bu sıcak günlerde sizleri fazla yormadan keyifli ve orta hızda bir server ortaya koymaktır.
Yorumunuz için Teşekkürler...

Son düzenleme:
Sürekli abi güvenilir server varmı diyenler oluyor. Oyun sahibi eski dostum aramız unuttuğum sebeplerden dolayı bir ara limoni olmuştu. Lakin güvenilir oyun oynamak isteyen ve kalite arayan varsa gözü kapalı oynasın.

Kendisi gerçekten piyasanin en iyilerinden. Profesyonel sekilde hazırlanmış bi oyunda oynamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
Emre Ayyildiz

Sürekli abi güvenilir server varmı diyenler oluyor. Oyun sahibi eski dostum aramız unuttuğum sebeplerden dolayı bir ara limoni olmuştu. Lakin güvenilir oyun oynamak isteyen ve kalite arayan varsa gözü kapalı oynasın.
Geçmişte yaşanan gereksiz ama tatsız şeyler var. Ben geride bıraktım hepsini :) Gerek ümitle gerek diğer herkesle olan tatsız şeylere son verdim. Yorumun ve desteğin için teşekkür ederim.

Kendisi gerçekten piyasanin en iyilerinden. Profesyonel sekilde hazırlanmış bi oyunda oynamak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
Emre Ayyildiz
Hem şahsım hemde oyun ile ilgili olan yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Mesajları kaldırdım,burası yeri değil,konu sahibi arkadaşımızada ayıp olmasın başarılar.
Teşekkür ederim ilginiz, alakanız için. Sizin nezdinizde belirtmek isterim, bu bir projedir bir oyundur. Şahsi konuları olabildiğince özelden halletmeye çalışalım. Benimle olan varsa bana her daim özelden ulaşabilir :)

Tebrikler ve başarılar ! ben sizi tutuyorum <3
Çok teşekkür ederim desteğiniz için

Oyunumuz ilk 48 saat içerisinde 80 level olmanız için düzenlenip, kontrolleri yapılmıştır. Drop rate’ lerin fazla olmaması ise oyunumuzun ilk günlerinde SOS itemlerin hızlı bir şekilde Server’ a girip oyunun dengesinin bozulmaması adına bu şekilde uygun görülmüştür. Amacımız bayramdan sonra bu sıcak günlerde sizleri fazla yormadan keyifli ve orta hızda bir server ortaya koymaktır.
Yorumunuz için Teşekkürler...

Aslansın kardeşim fakat tanıtımda hala 5x yazıyor.

Ayrıca oyun başında uniqe kombosu yaparak biz daha 8 10 12 32 iken birilerinin penon parti kurmasıda istenmeyen bir durumdur. bu yüzden uniqelerden exp gelme olayını kapatmanı tavsiye ederim.

- - - Güncellendi - - -

JOB CAVE UNIQUE
Job Cave Unique'leri günün belirli saatinde Job Cave içerisinde çıkmaktadır.
Job Cave'e girişler Donwhang şehrinde bulunan özel teleporttan yapılabilir.
Job savaşlarının kızışacağı bu Unique'lerden çok değerli itemler elde edilmektedir.

7B23bW.png

nbY94a.png

Medusa, güzel dropları ile 80 Cap serverimizin en büyük rekabet ortamlarından birisi olacağından hiç şüphemiz yok.

Günde sadece 1 kere çıkan Medusa'dan aşağıdaki droplar elde edilir;
- 1x %100 SoS Weapon
- 8x [10]Silk Scroll
- 4x Global Chatting
- 4x Immortal Stone
- 2x Astral Stone
NOT: Medusa'yı kesen karakter 100 Silk ödül kazanır.
Medusa orjinal yerinde çıkmaktadır. Medusa'ya girişler Donwhang kasa arkasına taşınmıştır.

Bu olayda hiç güzel değil. En son açılan bir serverdan örnek vereyim;

Tek bi guild sağlam başlamıştı, hepsi thief oldu kimseye kervanda çektirmedi bu uniqeleride vermedi. Rekabet yoktu yani. Bu anc 2 3 k aktif playerlı sunucularda tutuyor onun dışında bir guild toparlıyor herşeyi daha millet ne oldu ne bitti demeden.

Şahsi yorumum ama bu durumu ilerde herkes dikkate alacak.

Norma'da zaten 110'nun betasını yaptın.Valla hata sana güzel..

Son düzenleme:
[MENTION=285315]Neweyes[/MENTION] Hasta mısın ? Benim hesabım felan değil. Bir şey yazacaksam kendi hesabımdan yazarım. Sen gelip burada fedailik yapma ! Armağan bu tarz işler yapmayacağımı gayet iyi bilir şimdi git işine bak !

Norma'da zaten 110'nun betasını yaptın.Valla hata sana güzel..

Norma ve Ardenti aynı gün teslim ettim. 2'sinide parası ile ben yaptım. Betam olsa 80 cap diye konu açmazdım. Sen kendi kimliğinle gel delikanlı gibi bana yaz. Yazmayacaksan lütfen burda fake hesaplarla gereksiz işler kovalama.

Oynayıp Oynayabilceğiniz en güzel 110 CAP olduğunu düşünüyorum gerek aktiviteleriyle hiç boş,durulmayacak bir server, Başarılar Armağan :lve:

Oynayıp Oynayabilceğiniz en güzel 110 CAP olduğunu düşünüyorum gerek aktiviteleriyle hiç boş,durulmayacak bir server, Başarılar Armağan :lve:
Henüz 110 cap özelliklerini paylaşmadan nasıl karar verdin? Bu ne yalakalıktır. Bu oyun sen ve senin gibiler yüzünden bu duruma geliyor. Yazık, çok yazık

Armağanın yaptığı tüm editleri biliyorum referanslarını hepsini takip ediyorum, kimsenin yalakası değilim kendi fikrimi sundum ve bunda özgürüm muhtemelen karşıt tarafsınız bu adam kimseyi mağdur etmedi etmezse ve videosu bana ait sistemin ne olduğunu biliyorum. Ön yargını kırıp yazdıklarına dikkat etmeni öneririm

Armağanın yaptığı tüm editleri biliyorum referanslarını hepsini takip ediyorum, kimsenin yalakası değilim kendi fikrimi sundum ve bunda özgürüm muhtemelen karşıt tarafsınız bu adam kimseyi mağdur etmedi etmezse ve videosu bana ait sistemin ne olduğunu biliyorum. Ön yargını kırıp yazdıklarına dikkat etmeni öneririm
İdare et banada aynı tepkiyi gösterdiler bizim yorum yapmamız çok zorlarına gidiyor. Bazıları tutucak oyunları kaldıramıyolar.

Sağolasın Mehmet, desteğin için teşekkür ederim

Henüz 110 cap özelliklerini paylaşmadan nasıl karar verdin? Bu ne yalakalıktır. Bu oyun sen ve senin gibiler yüzünden bu duruma geliyor. Yazık, çok yazık
Diğer hesabınızla birlikte Captor harici her serveri karalamış ve kötülemişsiniz. İlginç.. Keşke gerçekçi olsanız biraz :)

İdare et banada aynı tepkiyi gösterdiler bizim yorum yapmamız çok zorlarına gidiyor. Bazıları tutucak oyunları kaldıramıyolar.
Bu tür durumlara alışığız artık. Her serverimde oyuncularımız büyük bir zevk ile oynuyor. Sorunsuz serverde oynuyorlar. Ama arkadaş gibi hiç oynamadan kötülemeye çalışan prim kasanlar illaki oluyor. Kendi haline bırakmak lazım

Geri