• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot Cave Sitesi Üyelik Alma (Resimli Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Videolu anlatımımızın bulunmasına rağmen hem videodan bişey anlamadım diyenlerin sayısının çok olması hemde videoyu açamadım diyenlerin sayısının çok olması üzerine bot cave sitesinden üyelik almayı resimli olarak anlatma gereği duydum.

Evet Başlıyoruz Resimleri dikkatlice inceleyip takip edin lütfen oldukça basit bir işlem...

- Öncelikle
www.bot-cave.net adresine giriş yapıyoruz...

- Üstteki menüden Register butonuna tıklıyoruz.

2jewsu8.jpg

- Altta Bulunan "I agree to these terms" butonuna tıklıyoruz.

dh94bt.jpg

- Alttaki resimde önemli ve doldurulması gereken yerleri sizler için türkçeye çevirdim.

2m4uf6q.jpg

- Örnek Bir doldurma...

2ecm0xt.jpg

- Uygun bir şekilde doldurduktan sonra altta bulunan "Submit" butonuna tıklıyoruz.

- Herşeyi doğru yaptıysak aşadaki gibi bir uyarı alıyoruz...

2ihky7m.jpg

- Daha sonra mail adresimizi açıyoruz bize "cf@bot-cave.net" isminde bir mail gelmiş olması gerekiyor bu maili açıyoruz ve alttaki uzun olan linke tıklıyoruz, aşağıdaki resimde de gösterdim tıklamanız gereken linki. Bu linke tıklayınca üyeliğimiz aktifleşiyor.

2vbmn90.jpg

Hepsi bu kadar üyeliğimizi başarıyla aldık. Süre yükletmek veya varolan bir hesabınızın süresini uzatmak istediğinizde bize 15 tl gönderdikten sonra anasayfamızdaki canlı destek hattından bize ulaşıyorsunuz bu almış olduğunuz üyeliğin Site Kullanıcı adını ve Şifresini bize veriyorsunuz 2 dakika içerisinde hesabınıza süreniz yükleniyor.

Üyelik Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

- Kesinlikle hiç bir yerde büyük harf kullanmayın.

- Hiç bir yerde türkçe karakter kullanmayın (Türkçe karakterler : ı , ş , ç , ğ , ü , ö )

- Hiç bir yerde tire, alt tire , ünlem, soru işareti vb karakterleri kullanmayın.

- Şifrenizde hem harf hem rakam kullanın ve şifrenizin en az 8 karakter uzunluğunda olmasına dikkat edin.

- Site kullanıcı adınız (Username) en az 3 en fazla 20 karakterden oluşabilir.

-
Bot Kullanıcı adınız (Botusername) En az 8 en fazla 16 karakterden oluşabilir.

- Son olarak Username Siteye giriş yapmak için kullanılır Botusername bota giriş yapmak için kullanılır. Şifre ise ortaktır aynı şifre ile hem bota hemde siteye giriş yapabilirsiniz. Süre uzatma veya yüklemelerde bize site kullanıcı adınız ve şifrenizi verin
bot kullanıcı adı vermeyin.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hiç sanmıyorum adama resimli anlatım yani bu konunun linkini veriyorum hala soru soruyor şu nedir bu nedir diye utanamasa bizim eve gelde bana bi göster diyecek.

süre uzatma nasıl yapılıyor link verirsenın güsel olur tskkurler

Nasıl Doldurcaz Oraları Tükenmez Kalemle mi ??? Peki imza Yeri Nerde Gösterirmisiniz ??

Creating a new account is currently not possible.

registere tıklayınca böyle bir yazı alıyorum sebebi nedir bilen war mı?

evet üyelik alımı 5-6 gün önce kapatıldı üye olunmuyor artık

bu konu hakkında herhangi bir yerden bir bilgilendirme olmadı mı? ne yani artık sbot kullanılamayacak mı?

bu konu hakkında herhangi bir yerden bir bilgilendirme olmadı mı? ne yani artık sbot kullanılamayacak mı?

sitesindeki bug sayesinde üyeliği olan herkes bot alabiliyordu açık kendileri ile ilgili değil paypal ile ilgili olduğundan üyelik alımını kapattılar belirli dönemlerde açacaklardır ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri