• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot Cave Sitesi Üyelik Alma (Resimli Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşım anlatımın için teşekkürler. bir arkadaşım bot-cave kulanıcı adını unuttu bunu öğrenebilmenin yolu varmı ? biz sitede bununla ilgili bişi göremedik yardımcı olursanız seviniriz, teşekkürler

Site kullanıcı adınızı ve o kullanıc adı ile yazdığınız maili hatırlıyorsanız geri alabilirsiniz .

Bende Bi Ara Yakalamıstım Sbot Üyelık Girdim Kayıt oldum kaqıda yazıp saklamıstım sonra ne işime yarıcak die atmıstım :D :hihi: şimdi sbot uyelık dilenioz :D Pekı Bişi Sorcam Baskasından Sbot uyelık alıp yuklesek bn kullanırken oda ıd pw bilip qiripde bnle birlikte kullana bilir dime mesela onn kredisi bitti dielim caktırmadan bnm uyelıkle kendi carını kasablr ama bi sorn olmaz biliorum sürekli süre qittiqi için bide 7 8 car qirebiliomussun bu yöndn sorun olmaz dime botu satın aldıqım kişiyle aramda :)

Pekı site kapalı olduqu zman Pw deiştire bilioz dime tmm tmm özür arkadaslar aklım baska yere qitti ondan aldıqım uyelıkle aynı pw ile qezmem ki qider deiştirim bişi olmaz :D kendi sorunumu kendim hallettim :hihi:

Gerçekten öyle bir kaç kişiye sordumda 75-100 TL filan diolar. iice kafam bozuldu Dayı ne satıyon kilosu ne kadar dedim.

Bu heriflerin yaptıkları iş değil bence hiç olmassa bi duyuru yapmaları lazım şu günler arasında açık olacak diye böyle müşteri kaybederler adam bakıcak kapalıysa isrobot a geçicek

elimde yeteri kadar acc var isteyenler özel mesaj atarsa konusuruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri