• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot Cave Sitesi Üyelik Alma (Resimli Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şuanda uye olamıyormuyuz? sitesine elinde account olan varmı

beyler şuan sitede sorun var :S ne zaman açılır birde benim öğrenmek istediğim bişi var bu koduları elimize aldıktan sonra süresi başlıyormu yoksa sbota kayıt yaptırdıktan sonramı geçerli oluyor.

saol kardeş ama sitede üyelik alımı kapalı heralde :S

ya ne zaman açılırşu kayıt işi ya:S kod aldık kuramıorz botmot

beyler şuan sitede sorun var :S ne zaman açılır birde benim öğrenmek istediğim bişi var bu koduları elimize aldıktan sonra süresi başlıyormu yoksa sbota kayıt yaptırdıktan sonramı geçerli oluyor.

Botu satın aldığınız anda süresi başlar kullanıp kullanmamanız önemli değil. Sitede sorun yok üyelikler kapatıldı.

saol kardeş ama sitede üyelik alımı kapalı heralde :S

Evet üyelik alımı kapalı.

Benim bot usernamesinde büyük harfler fark hiç kullanmadım bilmiyorum botta sorun çıkarırmı?

Türkçe karakter yok ise sorun olacağını sanmıyorum.

ya ne zaman açılırşu kayıt işi ya:S kod aldık kuramıorz botmot

Ne zaman açılacağını bilmiyoruz belli değil.

ne yazıkki:D bende üyelik almadan kod aldımm:D boşa gitti:D yada bedavaya kod verebilecek olan verebilir. :D

arkadaşım anlatımın için teşekkürler. bir arkadaşım bot-cave kulanıcı adını unuttu bunu öğrenebilmenin yolu varmı ? biz sitede bununla ilgili bişi göremedik yardımcı olursanız seviniriz, teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri