• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BotZilla v2.8 [Bot Kontrol & İndir & Güncelle] Gerçek Zamanlı*

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ibot güncellemesinde çalışmıyo bu program xD
Farkettim 1.0.82b yi göremiyor.Güncelleniyor zaten program onuda yapmaya çalışacağm.

Ben haklıyım demedim.Ama yaptığın yanlışı bilipte bana sakın hakaret edermiş gibi konuşma deme bu mesajı yazarsan konunun sahibi AKuT13'e hakaret etmiş olursun anladınmı.

ÜCRETSİZMİ -Seri Kasıyormu-OTO Buff yapabiliyormu ?

Ayrıca moderatörlüğün altan alma kuralı yok.

@_RaPKoPaT_ heralde şaka yaptın "O" sorun ile. Ayıp kine ayıp. Değiştirdiğin mesajına gülüp geçiyoruz. Kusura bakmahttp://www.maxoloji.com/forum/members/_rapkopat_/

19 Ekim 2010 Bütün botlar hotlinke eklendi. Manuel indirme yapılabilir ve paylaşımı serbesttir :)

1.6 bende önceden yeni versiyonla eskileri değiştiriyodu yeni bişeymi çıktı acaba artık değiştirmiyor ?

1.6 bende önceden yeni versiyonla eskileri değiştiriyodu yeni bişeymi çıktı acaba artık değiştirmiyor ?
Sbot, mbot ve srodb bot yenilemesini Ayarlarını değiştirmiş olabilirsin. Resimlerdeki yerlerden
bsc2.png

2 Checkbox'uda işaretle;

bsc1.png

İstediğin botun klasörlerini seçebilrsin.

Bu ayarları tekrardan yapmanda fayda var. 1.7 ile sroking ve mbot geliştirmeleri ekledim. Hafta sonu sorun olmassa yayınlanacak

## BotZilla Version 1.7

- Sroking version ve download linkleri çalışmamaya başlamıştı DÜZELTİLDİ

- MBot download linkleri çalışmamaya başlamıştı DÜZELTİLDİ
- iBot için Beta versionları görmüyordu. GELİŞTİRİLDİ

- Plug-in Sistemi EKLENDİ

- iBot Turkçe Path plugin mevcut. Açık olan ibot'u Tamamen olmasada TÜRKÇEye çeviriyor.

- Versiyonlardan "v" harfi kaldırıldı.Sadece versiyon numarası yazacak artık

- Otomatik liste yenilemesi eklendi.İsteğe göre

- 5 ile 60 dakika arasında ayarlanabiliyor

- Araç çubuğu eklendi. Geliştirilecek !

- hata ayıklama özelliği eklendi. Doğru bulamadığı versiyonları belirtecek.

-Sbot'ta sürüm notlarında hata vardı.Yayınlanmayan sürüm notlarını okumaya çalışıyordu.DÜZELTİLDİ.

-Tray da çalışma eklendi. Küçültme (minimize) tuşana bastığınızda saatin yanında çalışacaktır.

- Admin panelinde ufak tefek düzeltmeler oldu.

VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner

## BotZilla Version 1.8

- (Düzeltme & Geliştirme) Sroking'te version alımı düzeltidi ve geliştirildi

- (Düzeltme & Geliştirme) Sbot'taki sürüm notları gösterimi düzeltildi.O anki notlar yoksa önceki sürüm notlarını göstermeye çalışacak.

(Hızlandırma) Isrobot versionunu öncekine göre dahaa hızlı alıyor

(Düzeltme) Botu indirmeye bastığınızda indirmeden kapatamıyordunuz.Düzeltildi

(Bakım) Bütün botların versiyon/download link vb kodlarını tekrardan düzelttim.Hepsinde ufak tefek hatalar ortaya çıkmıştı.Şimdi hepsi şahane şekilde çalışıyor. 17Kasım2010

- (Eklendi) Bot rehberlerinin linki değiştirildi

- Site reklamımız değiştirildi www.maxigamerz.com

Geri