• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BotZilla v2.8 [Bot Kontrol & İndir & Güncelle] Gerçek Zamanlı*

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
BotZilla v2.2

- Mbot 'un sitesi değiştiği için çalışmıyordu. Sürüm notları ve indirme linki düzeltildi.
- iBot indirirken (ilk version)(b version)(c version) ve (d version) seçebileceksiniz.
Önceden hiç dikkat etmemiştim.Bunu ekledim
- agBot indiriken (package) ve (update) versionlarından birini seçerek indirme yapılacak.

aboutbottomimage.jpg

ESET NOD32 Antivirüs 4.2 dosyayı potansiyel bir tehdit olarak gördü ve indirmeme izin vermiyor. Bilgin olsun diye yazdım.

yardm

kardeşlik botzilla çalışmıyor bnm pc de.win7 y le bi alakası warmıdır.yoksa nedn oluodur acaba yardm edermisiniz

Bu adam yaptığı işleri tam yapıyor hemde çok güzel yapıyor , ellerine sağlık kardeşim :)

Line 5541 (File''C:\Documents and Settings\WS\Local Settings\Temp\Rar$EX00.359\BotZilla v2.3 exe''):
Error:
Bu hatayı verdi sebebi nedir?

WinXP kullanmıyorsan Yönetici olarak çalıştırmayı dene. Server 2008 de deniyorsan hata alırsın

Link ölü beyler .s

----------

Biri şu programı upload etsinde , indirelim bizde ya .s

----------

Akut , linki yenilermisin ???

Geri