• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BotZilla v2.8 [Bot Kontrol & İndir & Güncelle] Gerçek Zamanlı*

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AKuT13
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
slm ben botzilayyı indirdim ve arşivde çıkarıp açmaya çalıştıgımda şöyle bi hata çıktı

Line 5570 (File'C:\Documents and settings\cemal\Belgelerim\Downloads\BotZilla v2.7exe'):

Error :

böle bi hata çıkyo ne yapmalıyım

BotZilla v2.8
====================

Uzun zamandır, sınav ve tercihler yüzünden ilgilenemediğim emektar BotZilla'mı güncelleme fırsatı buldum.
Son sürüm ile birlikte eklenen/düzeltilen listesi aşağıdaki gibi;

- Bazı botların indirme linkleri yanlış göstermeye başlamış. Düzeltildi
*- Çoğu botun get komutları için argümentleri yenilendi . (3 Ağustos 2011)
- Sroking'in versiyonunu göstermiyordu. Düzeltildi
- Sunucu değiştirildi. Bu sefer inşallah sorun yaşamayağız :)
- SocialBotting sunucu yüzünden açılmıyormuş - Düzeltildi
- WebApp için >
çoğu botun get komutları için argümentleri yenilendi . (3 Ağustos 2011)
- Sitemizde bulunan BotZilla eklentisinde resimler gene gitmiş. Birazdan onlarıda düzelteceğim
- Bot istatistiklerine res attım malum bunca zamandır çalışmayan linkler yüzünden gerileyenler olmuş
- ve ufacık geliştirmeler...

Güncelleme yapmak için sadece BotZilla'yı açmanız yeterli <3 Güncelleme olduğuna dair sizden izin isteyecek .

Son düzenleme:
yeni versiyonda hine hata veriyo bu sefer şöyle yazıyor

Line 5567 (File'C:\Documents and Settings\cemal\Belgelerim\Downloads\BotZilla v2.8exe'):

Error:Variable must be of type 'Object'.

lütfen cvp verirmisin

yeni versiyonda hine hata veriyo bu sefer şöyle yazıyor

Line 5567 (File'C:\Documents and Settings\cemal\Belgelerim\Downloads\BotZilla v2.8exe'):

Error:Variable must be of type 'Object'.

lütfen cvp verirmisin

İnternet explorer ile herhangi bir sayfayı aç ve kapat. Büyük ihtimal sorun düzelecektir.

onemli okk

silkroaddda legen 8 de auto slect calısıyormu lütfen yarım edin

Şu Sroking Error Veriyor onu Da fix lersen? (:

Program gayet başarılı. :)

Acaba Hangi Programla yazıldı Ona göre virüse Bakıcamda :D

prograamı kuramıyoruz siteden indirdiğimizde internet sayfasi şeklinde masaüstüne geliyor tıkladıkımızda Ac yada kayded dıorum sureklı kapanıp acılıoyor ? Yardım Lütfen

Aynen usta aynı sorun bende de var internet explorerı açıp kapattım sorun yine düzelmedi mbot'a gelince hata veriyor

update ederken hata veriyor. sanırım yoğun olduğu için hata olduğundan haberi yok program yapımcısının. eğer olurda mesajı okuyup görürsen. bi zahmet düzeltme yaparmısın programda. Maxoloji Bot Checker da devre dışı. güncel bot sürümleri takip edemiyor kimse. yanlış sürüm indirerek zarar görenler vardır mutlaka.

Geri