• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Forumda kaç Kişi BF3 Oynuyor ?

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Grup lazım öle boş zamanlarda bf3 oynarım ama tek sarmıyor an geliyor takım halinde hareket etme ihtiyaçı duyuluyor .Aslında bana takım lasım kimler var uzatmadan onu sorayım dedim.

Not : Kaya'yı gruba almıyoruz .

BF 3'ü bitirdim ancak multiplayer hiç oynamadım.
Hesabını verecek varsa takıma katılırım. Bütün gün bilgisayar başındayım istediğiniz saatte gelirim oynarız.

Üyelik verirseniz ölümüne oynarım.Yani ölünce oyundan çıkarım.

Çokta umurumda... :pro
vg04l.jpg

Bf 3 kasarmi acaba 4 gb ram 1 gb ekran

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında ben bu kayayı arada bir düelloya cağırıyorum ama macası yemiyor :)

Helikoptele tankla ne istiyorsan onla gel bıcakla dalacam diyorum sana ama gözü kesmiyor her halde

Insallah olur bugun indiririm uyelik olursa akarız.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekledim şöyle bir kahraman abiyle akalım ancak oyunu öğretmesi gerek bana .
Single oynadık da multi nasıldır bilmiyorum .

Kahraman abi isterse oynarız beraber benim için sorun olmaz günün 24 saati bilgisayardayım. :D

Valla iyi sayılırmısın
artık ben oyunu makaraya vuruyorum . Belli başlı tipler var onlara sararım oyunda .
Misal sniper diye geçinenlerin kafasına sniper ile sıkmaktan sıkıldım.
Fantezi olsun diye sniper ile kalabalığa dalarım 2 kişi almadan kelleyi teslim etmem

Geri