• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Forumda kaç Kişi BF3 Oynuyor ?

Bakalım abi hele bir deneyelim de

----------

Aslında 1-2 arkadaş daha gelse eğlenceli olur .

Banada biri uyelik ayarlarsa geliyorum.:)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Bende multilerde sıkıntı var , mesela BF 4 Single'da bitirdim ancak multi nedense oynamıyorum aklıma da hiç gelmiyor para ile oyunu almak .

Bende multilerde sıkıntı var , mesela BF 4 Single'da bitirdim ancak multi nedense oynamıyorum aklıma da hiç gelmiyor para ile oyunu almak .
Multi gel bak bakalım bu oyundna aldıgın keyfi bakşa bir şeyden almışmısn
Sen helikopter kullanabilirmisin acaba .Talim yaptırayım ben sana biraz.
İndirmeye başladın mı ? Yolun uzun daha 40 gb indireceksin

Diğer bilgisayarda BF 3 var fakat o diğer evde ve diğer eve pazar günü dönüyorum.
Şimdiki bilgisayarımda BF 3 var o olmaz mı ? Yeniden mi indirmem gerekiyor multi için .

Steam olarak COD Black Ops 2 oynayan var ise bana da ulaşabilir. (: Beraber oynarız.

Diğer bilgisayarda BF 3 var fakat o diğer evde ve diğer eve pazar günü dönüyorum.
Şimdiki bilgisayarımda BF 3 var o olmaz mı ? Yeniden mi indirmem gerekiyor multi için .

Bilmem denemedim hiç
Multi maplar extra inecek orası kesinde elindekine adapte olur onu bilmiyorum .

BF 3'ün verdiği tadı hiçbir oyundan alamadım.
Single olarak batık olsa da oyun güzel.

Yanlız deniz oyunda bana belli satten sonra fena söverler :D hep aynı tiplere sıktıgım için adamlara gına girerde :D

Sorun yok abi üstelerinden geliriz de nasıl indireceğimi bilmiyorum bu oyunu

Kayadan aldığın şifre origin şifresi.
Önce origine gir programı indir daha sonra şifrele giriş yap satın alınan oyunları gösterir sende olmadığı için sana play demez dowland der işte o kısımdan sonra allah yardımcın olsun

BF 3'de senaryo yine idare eder dedik de BF 4'de tamamen berbat.
Sibirya'dayken birden kendimizi Azerbaycan'da buluyoruz oradan Çin'e geçiyoruz Çin'de Ruslarla kapışıyoruz falan çok saçma

Multi bağlar inşallah da kalkmayız bilgisayarın başından gerçi hiç kalmıyoruz orası ayrı konu :)

Geri