• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Forumda kaç Kişi BF3 Oynuyor ?

COD mu bf3 alaydın ya gözüm.
Yok abi sağolasın ben CODcuyum ve halimden memnunum. :D Yakında Ghosts alacağım eğer alacak olan varsa buradan beraber takılmaya hazırım ve skype hesabım profılimde mevcut.

HNBiDwe.png

Multi cok ayrı dehşet bir şey .
2 klavye 4 mause 1 monitör kırdım bu oyunu oynarken sen düşün :D
BF 4 ü kaç kere satın alırdı o kırılan ürünlerin parası :D

Mesele orad işte 4 alırsak pc yi kökten yakarım ondan dedim zengin olunca diye .Yoksa oyunu her şartta alırım :D

bf3 ü aldıktan sonra 2 defa girdim sonra girişi browserle ilişkili olduğu için pek hoşlanmadım birdahada hiç işim olmadı fakat steam üzerinden herhangi bir cs serisinde eşlik ederim özellikle de cs go
steam id : sinansguler

Valla abi crysis 3 bile oynuyordum bununla ama dirext desteklemedi yoksa çok fena şeyler olucaktı bilgisayarda :D Bir şekilde kurtarsaydı iyiydi. :rbk:
aynen eski olmasına bakma sağlam olacak :) benim laptopta bf 3 bitirdim crysis 2 oynadım far cry 3 bitirdim.Crysis 3 ü de oynardım ama engelledi directx 11 destekli ama 11 çıkışlı değildi.
NOT: 3 yıllık laptop :) eskiden silkroad oynarken 20 çar açıyordum

Geri