• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Gecede Görüldü İletilerine Bakarak

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
Sarı kolamı yudumluyor bir yandan düşünüyorum....

Acaba nerede hata yaptım ? Bu güzeller niçin bana cevap vermiyor niçin iltifatlarıma beni engelleyerek cevap veriyorlar ? Ah ah benide sevicek bir güzel bulamayacak mıyım :(

Hem kız kaçıracağım diyorsun hem bu güzeller neden cevap vermiyor diyorsun, rastgele kız ekleyip 'slm tanışalım mı .s.s ' yazarsan kimse sana cevap vermez :)

Facebookta hangi güzele yazsam (Görüldü) olarak kalıyor dostum. Yada birine nacizane iltifat etsem beni engelliyor. Bir dilberle sarı kola içemedim 21 yıldır. Sorunum bu.
Tanımadığı kişi ise kızın yaptığı şey normal bir şey.Bunda bir anormallik yok ve bence sen bu kafayla gidersen 63.yılına da girsen bir şey yapamayacaksın gibi geliyor. ^^

Hem kız kaçıracağım diyorsun hem bu güzeller neden cevap vermiyor diyorsun, rastgele kız ekleyip 'slm tanışalım mı .s.s ' yazarsan kimse sana cevap vermez :)

Kaçırma işleminde bir aksilik olur belki ? Yedekte bir dilber daha olsa fenamı olur ? Ayrıca ben Selam Mısır Piramidim Nasılsın ? Demeyi tercih ediyorum.

----------

Tanımadığı kişi ise kızın yaptığı şey normal bir şey.Bunda bir anormallik yok ve bence sen bu kafayla gidersen 63.yılına da girsen bir şey yapamayacaksın gibi geliyor. ^^

Söyler misiniz pek saygı değer Global Modum Bir dilber ile tanışmam için ne yapmam gerek ?

Kaçırma işleminde bir aksilik olur belki ? Yedekte bir dilber daha olsa fenamı olur ? Ayrıca ben Selam Mısır Piramidim Nasılsın ? Demeyi tercih ediyorum.

----------

Söyler misiniz pek saygı değer Global Modum Bir dilber ile tanışmam için ne yapmam gerek ?
Kendin olman yeter.Ama bu şekilde değil.

Gece gece trollüyor musun bilmiyorum ama neden yakın çevrenden işe başlamıyorsun :D Üniversite veya lise arkadaşların gibi.

ya can :ADGADHADH harbi yaşıtın kız bulsam ayarlıycam sana olum ne hale geldin lan sdgsdhsfj

bendekiler 16 max 17ye kadar :D bak bence git göztepe tribüne orda kız bol dgdshksdjh sen karşıyaka olursun o göztepe işte halledersiniz dgjsdjhsdjh

Yaptığım taktiği veriyorum beyler çok kolay çok basit :D

şimdi konuşacağımız kızın ask.fm felan varmı ona bakıyoruz var iste geliyoruz ve ordan anonim olarak konuşuyoruz örnek.

- Merhaba faceten yazamıyorum burdan yazdım :)

büyük ihtimalle cevap :
- niye yazmıyorsun felan gibi birşey olur

sende diceksin ki
- Bilmem cekiniyorum felan böyle uzatıcan bıraz sonra vakıt gectıkten sonra faceten şunu yazıcaksın ilk olarak > bak o kadar bekledim şimdi yollayabildim mesaj sonunda ya :)

(böyle yaparsanız buyuk ıhtımal konuşma gerçekleşir ve devam eder )

NOT : DENENDİ VE HALA DENENİYOR TIKIR TIKIR İŞLİYOR HADİ EYW :D

Geri