• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Gecede Görüldü İletilerine Bakarak

Yaptığım taktiği veriyorum beyler çok kolay çok basit :D

şimdi konuşacağımız kızın ask.fm felan varmı ona bakıyoruz var iste geliyoruz ve ordan anonim olarak konuşuyoruz örnek.

- Merhaba faceten yazamıyorum burdan yazdım :)

büyük ihtimalle cevap :
- niye yazmıyorsun felan gibi birşey olur

sende diceksin ki
- Bilmem cekiniyorum felan böyle uzatıcan bıraz sonra vakıt gectıkten sonra faceten şunu yazıcaksın ilk olarak > bak o kadar bekledim şimdi yollayabildim mesaj sonunda ya :)

(böyle yaparsanız buyuk ıhtımal konuşma gerçekleşir ve devam eder )

NOT : DENENDİ VE HALA DENENİYOR TIKIR TIKIR İŞLİYOR HADİ EYW :D

harbi calısıyormu facebook onayı varmı ?

Ey gidi murat göğebakanda öldü :(
Bülo izmirde kız kaldıramıyorsan biz ölelim panpa :)

Sarı kolamı yudumluyor bir yandan düşünüyorum....

Acaba nerede hata yaptım ? Bu güzeller niçin bana cevap vermiyor niçin iltifatlarıma beni engelleyerek cevap veriyorlar ? Ah ah benide sevicek bir güzel bulamayacak mıyım :(

Bu çocugu burdan alın yoksa insan hakları mahkemesine şikayet ederim :D :D ne istiyon len kızlardan :D :D

72go15.jpg

#bilocannagelsin
@
Bilocann

İzmirde kız bulamıyorsan şehrimi terket kardeş. Elin karabağlarında bile ne fasulyeler var. Adam saat kulesindekinlere bıyıklı diyor. :D

Kıza o kadar şey yazdıım 'Peki.' dedi , ne yazayım kanki taktik ver [MENTION=207644]pureLove[/MENTION] ? :D

dostum şimdi birşeyi farkettimde senin avatarın bayağı bayağı özetliyor durumunu :D

bana taktik vericek yok mu ? onun durumu umutsuz vaka zaten :D

Beyler c2 diye bir site var anonim olarak konuşuyorsun ordan konuşun .s çok kız düşüyor haberiniz olsun denendi !! biraz ilginç davranın hoşuna gitsin :D sonra gelsin kızlar yapıldı başarıldı :drunks:'(

----------

kızı tavladım beyler sıkıntımız kalmadı allaha şükür.
Uuu façan yansın karşim tebrikler :'(

Geri