• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Gecede Görüldü İletilerine Bakarak

açtığın konulara ve ettiğin muhabbetlere bakılırsa acınacak halde olduğun aşikar ters psikoloji yapmayı deneme :D bana acıma bişe yapma dostum avatarındaki ayrıntıyı gördüm yorumumu attım etkisi olmuşki direkt avatarı değiştin... normal bir üye olarak yorum attım komiğime giden bişeyi tartışma çıkarmak değil amacım:) ama gerçekten iyiydi kabul et :D

açtığın konulara ve ettiğin muhabbetlere bakılırsa acınacak halde olduğun aşikar ters psikoloji yapmayı deneme :D bana acıma bişe yapma dostum avatarındaki ayrıntıyı gördüm yorumumu attım etkisi olmuşki direkt avatarı değiştin... normal bir üye olarak yorum attım komiğime giden bişeyi tartışma çıkarmak değil amacım:) ama gerçekten iyiydi kabul et :D
açtığım konu ve ettiğim muhabbet seni hiiiiç ilgilendirmez. eğer konuda ve konuştuklarımda forum kurallarını hiçe sayan şeyler yoksa anca öyle bakarsın. avatarım da ne gibi bir ayrıntı gördün bilmiyorum ve umrumda da değil bunu da bilmen gerek. ayrıca senin forum kuralları harici bir sözünle bir şey değiştirmeyeceğimi de bil. kendi kendine gelin güvey olma. burada daha fazla sorun çıkarmayalım bir sorunun olursa her zaman söylediğim gibi özel mesajla konuşalım.

Edit: imla.

Son düzenleme:
Adam "donanımhaber" den ban yemiş buraya gelmiş^^

yok hayır. üyelik almıştım ancak çaylak denemesi gibi bir şey vardı hoşuma gitmedi o yüzden girer girmez çıktım. he inciden gelmiş dersen bir nebze doğru ola bilir ancak bu başlık bir diğer silinen konum gibi inciden alıntı değil. bizzat kendime ait başımdan geçen olay.

5 Dakkikalık zevk 85TL +6 Adet İğne demek arkadaşlar ona göre bel soğukluguna karşı Korunalım Konu açıcaktım utandıgım için açamadım :D edit: bi anlık gazla konu açtm :D

Son düzenleme:
Geri