• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Maçın Şaka Oldunu Söyleyin

Cemaat sıçtı zaten, son günlerde off topicte açılan konuları görmüyor musun :D

Adam din dersinden muaf olmak istiyor :))

Bazen sözlerin tam tersi olur... Cemaat sıçtı batırdı imam osurmuş çok mu :D

Cemaat sıçtı zaten, son günlerde off topicte açılan konuları görmüyor musun :D

Adam din dersinden muaf olmak istiyor :))

Bazen sözlerin tam tersi olur... Cemaat sıçtı batırdı imam osurmuş çok mu :D

Saygı duymak lazım :D

Bence son günlerde off-topic daha canlı. İyi böyle :D

Oncelikle karsimizdaki takim dunya devlerinden Real Madrid. Adamlarin sampiyonlar ligi deneyimi daha fazla ve oyuncu olarak bunyelerinde yildiz isimleri barindiriyolar. Bunlarin basinda gecen senenin sampiyonlar ligi gol krali Ronaldo var. Ayri olarak Fatih Terim hem milli takimimizi, hemde Galatasarayi yonetiyor unutmayin. Bu kolay bir yuk degil. Galatasaray gercekten guzel oynadi bana gore. Goller bedava gollerdi orasi ayri tabi fakat suda bi gercek ki bizimde bol pozisyonlarimiz oldu. Sonuc olarak yenildik ama goz onunde bulundurulmasi gereken konular var ve bunlari soyledim, soylerim.

XOLO Q800 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

plaka.jpg
v
fotomac%cc%a7-galasaray-real-madrid-6-1-mans%cc%a7eti.20130918100012.jpg

Beşiktaş olarak 8 yediğinizde medyanında , rakip taraftarlarında yapmadığı , demediği kalmamıştı .Resmen alay konusu olmuştuk ,saygı denen kavram ayaklar altındayıdı hatta sadece o gün değil ne zaman konusu açılsa aynı şeyler oluyordu . Dün Galatasayda farklı kaybetti lakin tarafsız(!) medya Beşiktaşa yaptığı muamelenin yarısı kadarını bile yapmadı hatta ve hatta destek oldular . Bizimde sizi eleştirmemiz kadar doğal birşey yok , dün biz fark yeriz bugün siz ne olcam değil ne oldum demeli . Bu arada tek tarafsız gazete olan '' Fotomaç''a teşekkür ederim , adamlar ne kadar dikkat ediyor tarafsız , eşit davranmaya . Keşke tüm herkes böyle olabilse.

Bunda ne var ki abi. Belki adam deist ateist yada başka birşeydir. :ent

Deistim, Ateistim veya Agnostikim diyen çoğu kişinin bunların ne anlama geldiğini bile bilmiyor. Son zamanlarda ülkemizde bu tür şeyler özenti haline gelmeye başladı. Bazı yaşı küçük kardeşlerimiz bunları sağdan soldan arkadaşlarıdan duyuyorlar veya internette bir yerden okuyorlar ondan sonra bunun havalı birşey olduğunu düşünüp ertesi gün sokağa çıkıp ben Ateistim ben Deistim diyip duruyor.

Bu söylediğim herkes için geçerli değil. Tabiki gerçek Ateisler ve Deistler var ama benim görebildiğim kadarıyla şuan Türkiye bunu söyleyen çoğu kişi tamamen özentilikten yapıyor ve bu kelimelerin ne anlama geldiklerini dahi bilmiyorlar.

O konuda çocuk belirtmiş.Hocaları yobazlık yapıyormuş doğal olarak rahatsız olmuş.

Ohhh ne ala memleket. O zaman her sevmediğimiz ders için hocalar yobaz diyip kendimize bir bahane uyduralım ve derslerin tamamından muaf olalım.

Konuyu açan arkadaş yanlış anlamasın burada ben sadece onun şahsına yönelik konuşmuyorum, genel olarak konuşuyorum. İnsanlarımız çok bozuldu son zamanlarda. Eskiden biz babamıza din dersinden muaf olmak istiyoruz deseydik evtlatlıktan reddedilirdik. O da ne demek lan eşoğlu der basardı Osmanlı tokadını altı ay kulağımızda çınlamayla gezerdik.

Ha bunun iyi yanları da vardı kötü yanları da yok değil elbet. Kötü yanı çocuk kendi gerçek duygularını dışarı vuramaz ve duygularını sürekli bastırarak büyümek zorunda kalırdı bu da ileriki zamanında bazı sorunlarala karşılaşmasına sebep olurdu. Ama genel olarak düşündüğümüzde eski insanların zeki ve faydalı olduğu kadar şuanki nesil onların yakınından bile geçemiyor. Demekki yan etkileri olsada çocuklara öyle davranılmasının faydaları daha çoktu.

Şimdiki nesile hiç bir laf söylenmiyor, herkes kafasına buyruk yaşıyor. Ne anaya, babaya, ataya saygı kaldı ne de Müslamanız diye geçindiğimiz ülke de Dine bağlılık kaldı.

Velhasıl Allah ıslah etsin bizi ne diyim...

Semih kaya niye oynatılmadı, enginin oynayacağı bi maç değildi burak ağır kaldı çalım atamadı yerine umut gibi seri oyuncu alındı ama geç alındı drogbanın sakatlanmasıda etkiledi tabi ama genede dünya devi yani bide bu forumu seviyorum ya dalga geçen yok 6 yedi vs diye okulda herkes dalga geçiyor sinir oldum Türk takımı seni temsil ediyor dalga geçiyorsun fenerlisin avrupaya gidemediler galatasaray ile dalga geçiyorlar

Semih kaya niye oynatılmadı, enginin oynayacağı bi maç değildi burak ağır kaldı çalım atamadı yerine umut gibi seri oyuncu alındı ama geç alındı drogbanın sakatlanmasıda etkiledi tabi ama genede dünya devi yani bide bu forumu seviyorum ya dalga geçen yok 6 yedi vs diye okulda herkes dalga geçiyor sinir oldum Türk takımı seni temsil ediyor dalga geçiyorsun fenerlisin avrupaya gidemediler galatasaray ile dalga geçiyorlar
Semih sakattı Engin bence takımın en iyisiydi ama yapacak bir şey yok bunun Adı Real Madrid..

Geçmiş olsun ama gs taraftarının maç bitmeden stadı terketmesi hiç yakışmadı.Biz beşiktaşlılar olarak 8taş lafına çok maruz kaldık her cevap bulunamadığında 8 yediniz dendi,Beşiktaşlı kardeşlerime sesleniyorum gün intikam günü değil kimsenin üzüntüsü bizim sevincimiz olamaz,bizde varsa yoksa Beşiktaş :)

Geri