• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu motor nasıl sizce?(Yardım)

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Arkadaşlar benim yaş 17.Şuan biriktirmiş olduğum 2 bin zorlasam 2,500 gibi bir para var.Uzun süredir motor bakıyorum.Bu paraya bir çok motor var fakat istediğim tarzda bulamıyorum.En geç 2 haftaya motor alacağım ve dış görünüş olarak harika bi motor buldum.Yani mat siyah rengi var ve chopper/cruiser tarzında.Biraz araştırdım önceden ''Keeway'' diye bi marka yapıyomuş bu motorları ve çok titreşim varmış.Sonra 2012 yılından sonrada ''Kuba'' maarkası üretmeye başlamış ilk olarak titreşimi ortadan kaldırmış ve bir kaç makyajla biraz daha koyu mat bi siyah renk yapıp satışa çıkarılmış.Motor çok az yakıyomuş vs.Şimdi demek istediğim sizce nasıldır bu motor?150 cc diyebilirsiniz fakat öyle hız meraklısı değilim.Chopper/cruiser tarzı olması da hoşuma gitti.Sizce nasıldır bu motor kullanan,bilen,gören duyan var mıdır? :)
Bir örnek vereyim mesela:

Kuba Superlight 150 2012 Model Chopper / Cruiser Motor Sahibinden ikinci el 2.500 TL - 132612039

Not:Burası motor forumu mu falan demeyin.Bu forumda baya uzun süredir vakit geçiriyorum.Kullanan arkadaşlar veya motordan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. :)

motordan pek anlamiyorum ancak guzel ve ucuz bir motora benziyor iyice arastirip oyle al derim.

Bende pek anlamıyorumda şu yorumu yapabilirim;

Motora göre, fiyatı oldukça iyi. Ancak 17 yaşında biri olarak bu motor biraz fazla gibi? :)

alıcaksan v motor al kardeşim çift silindirli kuba pek iyi değil bana göre bütcende az buna yetiyor fakat aldıktan sonra çok masrafın olur buna emin ol ve ehliyetsiz sürüceksin hiç alma cezalarla birlikte sana pahalıya patlar

----------

tek silindir oldugundan çok ses ve titreşim olur V motorlarda titreşim daha azdır bende V motor olmasına rağmen titreşim vardı bunda felaket titreşim + gereksiz ses olucak

----------

bakıcaksan kardeşim borelli ledow bak V motor

https://www.google.com.tr/search?q=...urce=og&sa=N&tab=wi&ei=w9hHUpSUGMrasgaqmIDgDg

Herkese teşekkürler.Öncelikle şunu söyleyeyim ehliyete hemen yazılıyorum ve zaten vites geçişlerini trafiğe kapalı alanda iyice öğrenmeden trafiğe çıkmam.Bu motorun hoşuma gitme sebebi diğer chopper/cruiserlere göre daha sade ve biraz daha küçük olması boyut olarak.Araştırıyorum şuan motorları.Sizin önerebileceğiniz super sport veya chopper tarzı motorlar varsa bu parayla alabileceğim yorum olarak söylerseniz sevinirim. :)

----------

Beyler racing veya chopper tarzı düşünüyodum fakat Tvs apache gayet iyi bi makinaya benziyor.150 cc olmasıda fena değil ve racing tarzına benziyor kaslı bi yapısı var yani.Sizce nasıldır peki Tvs apache rtr 150 fikri oloan var mı?
Bu motor 2013 model birde mesela rengi falan gayet iyi gibi. :)
TVS Apache RTR 150 2013 Model Commuter Motor Sahibinden ikinci el 3.000 TL - 139212952

Geri