• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu ne demek oluyor ?! Gravity içeri gir! Veya yönetimin bakması lazım.

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
son günlerde artan moderatör sorununa belki de benden dolayı 1 yenisi eklenecek. şu forumda ne zamandan beri duruyorum, 2. uyarımı puanımı şimdi almış bulunuyorum! Eski zamanlardan yanlış hatırlamıyorum Gravitiy yüzünden kaç kişi bundan dolayı canı yandı ama arkadaş asla durmuyor ! konuya mesaj yazmıştım. ne dini kötüleme ne de dine laf atma vardı. Ki dini bilgimizi bu forumda neden paylaşamıyoruz ?! Bu forum din düşmanlarının forumu mu ?! ateislere yazdığım mesajda bir hakaret veya diğer dinlere bir aşağılama var mı ?! bu ne demek ya!! zamanında mod. (silkroadmax) azken hiç böyle sorun yoktu. Sorsam şimdi kaç yaşında bu adamlar diye 18-19! tamam yaş akılda değil başta dır da bu da çocuk oyuncağı oldu! çöpe gitmiş bir konu, daha önce hiç uyarı almadığım ( 1 yıldan fazla) uyarı da yapılmadan direk ceza puanı! böyle saçma iş olmaz arkadaş! Madem öyle, mod. olan egosunu böyle tatmin edecek yeter artık! büyük ihtimal bu konu 15 dk çöp olur ve belki bana da ban gelir ama yeter artık YETER!

alın ceza sebebim. Eğer bundan dolayı ban varsa; bu arkadaş kesinlikle burada din veya dini günlerle ilgili bir şey YAZMAYACAK!

edit: din ile ilgili mesaj atmak yasak ise; bayram, kandil mesajları da yasak olmalı ?

rmtd6.png

edit 2: madem yasak din ile ilgili yorum atmak, konu açmak; buyur; senin de mod. gitmesi gerekiyor ? forum kurallarını ihlalden ?

https://www.maxigamerz.com/f224/mirac-kandiliniz-mubarek-olsun-215117/#post2246874

sonuçta; sende dini kötülememişsin bende ve ikimizin yaptığı da aynı ?

Son düzenleme:
Rezillik başka birşey değil

sadece açıklamayı bekliyorum. Bu sefer ne denilecek veya nasıl bir yaptırım uygulanacak ? veya konuyu açan kişi olduğum için, ve mod. hakaret var deyip (nasıl bulunacaksa merak ediyorum) ban mı atılacak ? veya konu görülmesin diye direk silinecek mi ?
Ben uyarı cezasının kalkması için açmadım bu konuyu. ARTIK SIKILDIK! belli bir düzen olmasını, en azından silkroadmax zamanındaki yönetim gibi olunmasını istiyoruz.

----------

bu sefer uzun uzun yazmıcam bi anlamı olmuo, ama arkadaşın savunmasını merak ettim.

https://www.maxigamerz.com/f224/mirac-kandiliniz-mubarek-olsun-215117/#post2246874 konuda attığı mesaj ile benim attığım mesajın içeriği aynı. bakalım ne diyecek ?

Son düzenleme:
Ne yazikki eski yönetim yok artik sadik:(

sadece açıklama bekliyorum. Şimdi afk olsam bir geleceğim konu çöpe gitmiş, mesajları yazılanları göremeyeceğim. zaten orada uyarı aldığım konuya mesajı attıktan sonra bakamadım. ne olmuş haberim yok.

ayrıca zamanında Terk-i Diyar bir internet sitesi (yasal olmayan) hakkında konu açılmıştı ve bende o konu hakkındaki bilgilerimi, sakıncalarını paylaşmıştım. Daha sonra konuda; bu sitenin adını açık açık vermeyin, illegal olduğu için yasaktır deyip, TEKER TEKER, alıntılar da dahil olmak üzere bütün mesajları editlemiş ve kimseye ceza puanı vermemişti. Yani yönetimin en üstü bu konuda hassasken, yönetimde bu seviyede olan biri kafasına göre ceza vermesi benim canımı sıkıyor

Aynı cezayı bende aldım. İlginç bir kural; dini soru sormak serbest, cevaplamak yasak.

Ceza aldığım yorum;
Kur'an-i Kerim'de birçok yerde ''cennet'' kelimesi ''bahçe'' anlamına geliyor. Hz. Adem ile Hz. Havva'nın başka yerden dünyaya getirildikleri kesin değildir, tartışılabilir. Ayrıca ayetlerde, İblis'in Hz. Adem ile Hz. Havva'ya vesvese vererek, onları yanlışa götürdüğünü söyler. Müslümanlara müjdelenmiş cennete kötülük (İblis) giremez.

Sadece ''Hatayı teklarlamanız durumunda Sitemizden uzaklaştırılacaksınız.'' denmesi zoruma gitti.

banada verilmiş ama arkadaşın açtığı konu dün akşam açıldı ? bugün saat 2 ye 3 e kadar konu açık kaldı yani burda suç bizimmi ?

Boşa ümit vermeyin birazdan konu kitlenir öncekiler gibi yorum yapılmaz -.-

konu kilitlensin ona bir şey demiyorum ama direk çöpe gidecek olması canımı sıkıyor. Kim ne yazmış, savunması ne onları göremeden çöp olunca, mesajları okuyamıyoruz. Sırf bundan dolayı 1.5-2 saattir sadece bu konuya bakıyorum.

Haşa Allah demez mi ben sana bu beyni verdim sen neden boş getirdin diye tabi ki de dibine kadar sorgulayacaksınız.

Haşa Allah demez mi ben sana bu beyni verdim sen neden boş getirdin diye tabi ki de dibine kadar sorgulayacaksınız.

sen çok yanlış geldin gibi ? Bu konuyu dine sokmayın, sadece Gravity'nin ceza puanı vermesindeki gerekçe nedir bunu öğrenmek istiyorum. Eğer mantıklı ise; yukarıda verdiğim link gibi; o da dini bir şey paylaşmıştır veya yorum yapmıştır. Aynı cezanın onun da alması gerekir.

Acele etmiş ve ne yapması gerektiğini bilmeden görevim deyip olayı bu boyuta sokmuş sakin düşünerek hareket ettiğini düşünmüyorum önceki davranışlarını bilmesem de herkes hata yapabilir dicem

Banada ceza puanı verdi başta kötü niyetle verdi sandım fakat tarafsız olarak verdiğini görmüş oldum.Yanlışta olsa vermesi :D

Son düzenleme:
Geldimm buyrun arkadaşlar burdayım.

Dini içerikli , siyasi içerikli her türlü şey bu forumda yasak bunu ben söylemiyorum forum kuralları söylüyor.

Bende görevim gereği size hatanızın karşılığı olan 2 ceza puanını verdim bu bir ikazdir bir daha tekrarlamamanız için.

Eğer böyle bir konu gördüyseniz yorum atmıyıcaksınız arkadaşlar, yorumlara bakıyorum dini içerikli yasak olmasa ah neler yazardım diye başlıyor ;

Herkes görüşünü yazıyor :) Lüften bizide aptal yerine koymayın..

Böyle bir durumda ne yapıyoruz ?

- Yorum atmak yerine mesajı moderatör'e bildir diyoruz yorumda atmıyoruz sorun çözülüyor,değilmi arkadaşlar ?

Sorunumuz bu kadar basit iyi forumlar :)

Ceza nedenlerini ve moderatör arkadaşın gerekçelerinide okudum ve anladığım kadarı ile bir sorun göremedim. Ceza puanı gerektirecek bir durum senin ki.
Bana kalsaydı artık ben cezada vermiyorum ban'da atmıyorum kolay kolay kaybetmekten çok kazanmayı tercih eder oldum bu aralar uygunsuz gördüğüm bir şeyi ortadan kaldırıp yapmamalarını istiyorum . Ehh artık bir çoğunuz artık cocuk değilsiniz bir şey söylendiğinde dikkate alacağınızı düşünüyorum.
Derseniz ki grup halinde bayramlaşma kandilleşme bunlar örf adet değil dini unsur o zaman gereğini yapar bu tarz konularıda yasaklarım ve aile olarak bizi ayakta tutan en büyük geleneğimizi kaybederiz ..
Düşüncelerim bu yönderdir. Mod arkadaşın burada pek kusuru yok gibi. Biraz daha anlayışla yola çıkıp ceza vermektensen ilk olarak uyarmayı tercih ederse görevinde daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Geri