• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu ne demek oluyor ?! Gravity içeri gir! Veya yönetimin bakması lazım.

yahu ufacık şeyi ne kadarda büyütüyosunuz,ben mod un haksız bir tarafını göremedim adam gayet objektif olarak cezasını vermiş,hadi diyelim haksız yere vermiş böyle konu açmalar baş kaldırmalar vs vs bırakın bu ergenlik işlerini yahu,bakın ben biçoğunuzdan eskiyim nerdeyse benim 1 kere oldu haksız yere bana uyarı bişeyler verdi bir mod su an kim oldugnu bile hatırlamıyorum sonra ö.m den baya uzun uzadıya tartıştık biz onla en son o cevap vermedi gari ben haklıydım ama hiç böyle konu monu actıgım yok cok büyütüyosunuz,şimdi bana gelipte haksızlık karşısında sesimizide mi çıkartmayalım demeyin gençler, sakın :)

Ceza nedenlerini ve moderatör arkadaşın gerekçelerinide okudum ve anladığım kadarı ile bir sorun göremedim. Ceza puanı gerektirecek bir durum senin ki.
Bana kalsaydı artık ben cezada vermiyorum ban'da atmıyorum kolay kolay kaybetmekten çok kazanmayı tercih eder oldum bu aralar uygunsuz gördüğüm bir şeyi ortadan kaldırıp yapmamalarını istiyorum . Ehh artık bir çoğunuz artık cocuk değilsiniz bir şey söylendiğinde dikkate alacağınızı düşünüyorum.
Derseniz ki grup halinde bayramlaşma kandilleşme bunlar örf adet değil dini unsur o zaman gereğini yapar bu tarz konularıda yasaklarım ve aile olarak bizi ayakta tutan en büyük geleneğimizi kaybederiz ..
Düşüncelerim bu yönderdir. Mod arkadaşın burada pek kusuru yok gibi. Biraz daha anlayışla yola çıkıp ceza vermektensen ilk olarak uyarmayı tercih ederse görevinde daha başarılı olacağını düşünüyorum.

Değişmen beni sevindirdi abi sakin ol çok atarlıydın seni dövesim geliyordu da dayak yerim diye çok korkuyordum :D

yahu ufacık şeyi ne kadarda büyütüyosunuz,ben mod un haksız bir tarafını göremedim adam gayet objektif olarak cezasını vermiş,hadi diyelim haksız yere vermiş böyle konu açmalar baş kaldırmalar vs vs bırakın bu ergenlik işlerini yahu,bakın ben biçoğunuzdan eskiyim nerdeyse benim 1 kere oldu haksız yere bana uyarı bişeyler verdi bir mod su an kim oldugnu bile hatırlamıyorum sonra ö.m den baya uzun uzadıya tartıştık biz onla en son o cevap vermedi gari ben haklıydım ama hiç böyle konu monu actıgım yok cok büyütüyosunuz,şimdi bana gelipte haksızlık karşısında sesimizide mi çıkartmayalım demeyin gençler, sakın :)

Benimde özelden modla tartıştığım olmuştu.Ersan(PageMaster) konuyu hatırlamıyorum ama Ersan'ı bu konu yüzünden hiç unutmam,hâlâ intikam alıştırmaları yapıyorum.Ersan kork benden! :ko

ceza puanı alması çok saçma bence konu açılıyor o konuya görede yorum yapılıyor bir kaç defa din ile ilgili konuda moderatörlerin de yorum yaptığını gördüm anlamadığım şey ise kirbynin yorumunda hiçbirşey yokken ceza puanı alması saçma insanın aklına modlar kurallar dışında bile olsa herhangi bir yorum yapabilir üyeler yapamaz yani bu cezadan bunu anladım ben fikrimi söylüyorum burda yanlış anlamayın

ceza puanı alması çok saçma bence konu açılıyor o konuya görede yorum yapılıyor bir kaç defa din ile ilgili konuda moderatörlerin de yorum yaptığını gördüm anlamadığım şey ise kirbynin yorumunda hiçbirşey yokken ceza puanı alması saçma insanın aklına modlar kurallar dışında bile olsa herhangi bir yorum yapabilir üyeler yapamaz yani bu cezadan bunu anladım ben fikrimi söylüyorum burda yanlış anlamayın

yan çar vakası

Aslında benim de bir sıkı...

Şaka şaka bir sıkıntım yok :D

Ben de yeni gördüm, haklısın. O zaman Allah, Tanrı, ahiret gibi kelimelerin kullanıldığı konular kapatılsın üyeler ban yesin. Gerçekten saçma bir karar olmuş. En çok kavga din ve siyaset üzerinden çıktığı için yasaktı. Yorumlarda birisi çıkıp dini kötülese, "bak işte doğru yolu buldun din yok" dese o adama ceza puanı, uzaklaştırma verilebilir fakat konuda hiç bir şekilde tartışma çıkartacak olay yoktu. Hiç bir şekilde din hakkında konuşmayacaksak, bayramlar kutlanmasın, dini konular açılmasın. Eğer bunu forumda daha saygın birisi yapmış olsaydı hiç bir şey olmayacaktı(Ümit abiyi vs. kastetmiyorum zaten site onun isterse tüm üyelere sövebilir, zamanında mod olmuş, forumda daha çok tanınan kişilerden bahsediyorum).

Edit: Eğer buna rağmen açtığım konu hatalıysa o konuya yorum atan hiç bir üyenin suçu yoktur.Sadece düşüncelerini belirtmişlerdir. Kirbythelast' hiç bir şekilde tartışma çıkaracak bir şey dememiştir, eğer beni o adamla aynı kefeye koyuyorsanız burada bir adaletsizlik vardır. Eğer Kirbythelast 1 ceza puanı almışsa benim 3-4 ceza puanı almam lazım. Çünkü benim attığım post yüzünden tartışma çıkma ihtimali daha yüksekti

Son düzenleme:
Hangisi unutmuşum :D Faceden felan vardı baya tartışma :D
hangisi diyo bide kac kisiye kac tane ceza verdiyse artık :D
rnj1d.jpg

bende ceza puanı aldım ama aldığım ceza puanı 2 ceza puanından daha az eğer aldığım ceza puanı 2 ceza puanından az olmasaydı endişelinirdim çünkü 2 tane ceza puanım olmuş olurdu moderatör bana 2 ceza puanı vermiş olsaydı 10 gün siteye girmemek zorunda kalırdım çünkü o zaman 2 ceza puanlı bir üye olurdum ve ban yeme riskim olurdu 1 ceza puanı almam benim için iyi oldu yakında bu ceza puanlarını biriktirip satmayı düşünüyorum ilgilenen varsa özel mesaj atıp bana ulaşabilir

Son düzenleme:
Eskiden bende mod.ken her kural dışı mesaj yazana ban veya ceza puanı vermezdik.Biraz daha kibar olurduk.Üst modlarımız bize biraz daha ılımlı yaklaşın derdi.Geçende bende yanlış yere açtığım bi konudan ceza puanı yedim.Açıkçası pekte umrumda değil ama artık moderatörlerin görevi sadece ceza puanı vermek mi anlamadım?

Eskiden bende mod.ken her kural dışı mesaj yazana ban veya ceza puanı vermezdik.Biraz daha kibar olurduk.Üst modlarımız bize biraz daha ılımlı yaklaşın derdi.Geçende bende yanlış yere açtığım bi konudan ceza puanı yedim.Açıkçası pekte umrumda değil ama artık moderatörlerin görevi sadece ceza puanı vermek mi anlamadım?

eskiden hem hoşgörü fazla hemde olaylar az oluyordu bunların ikisi birbirine bağlı şeyler aslında

Geri