• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Başladım (Toplanalım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
Cabal Online oynayan varmı halen bilmiyorum.. Uzun zaman oldu ama başlamak isteyen varsa yada canı sıkılan beraber takılabiliriz.

Dün başladım ve şuan 85 Lv'e ulaştım.

Başlamak isteyenler için Red Moon yeni serverındayım :))

28qtlw.jpg

15fsztc.jpg

Yok cabal ücretsiz bir oyundu her zaman :) EU server yanlış indirmeyesin.

Görevler sayesinde çok kolay exp geliyor 120 ye kadar kolay. 120 den sonrası ölüm dostum :)

Sosyal medya hesabın varmı geliyim bende yardımcı olursan hiç oynamadım daha önce. :D

way 200 :D neyse iniyor yarın işden gelince bakarım bir göz atarım bende :D

Aynen dostum 200 Lv son. 120 Lv'e kadar görevlerle kolayca kasabilirsin en fazla 1 hafta 15 gün içerisinde. Sonrası dungeon (silkroaddaki uniquelerle kasma gibi) falan topluluk ortam yapıp onlarla beraber kasabilirsin.

2011 yıllarında oynuyordum Jupiterde 121 Lv. olmustum en tek olunca pek sarmamıstı oyun beni simdi Cabal II cıktı ama cabal I den cok farklı oldugun ıcın sarmamıstı beni
bende indireyim bakalım zaman bulabilirsem oynarım :) bu arada class warrior her zaman :)
aslında
Black Desert başlamayı dusundum yeni bir oyun oldugu ıcın görsel acıcanda baya basarılı

cabal online kesinlikle başlayın arkadaşlar :) efsane bir oyundur.. 200 level son leveldir.. ve inanılmaz zordur.. 1 günde 145 level bile olabilirsiniz eğer 24 saat ve premiumlu olursanız :D server seçiminizi dikkatli yapın.. [MENTION=207576]Phase[/MENTION] bence yalnış serverda oynuyorsun.. red moon çökmüş bir server.. adam sayısı az.. mercury tavsiye ederim..

2011 yıllarında oynuyordum Jupiterde 121 Lv. olmustum en tek olunca pek sarmamıstı oyun beni simdi Cabal II cıktı ama cabal I den cok farklı oldugun ıcın sarmamıstı beni
bende indireyim bakalım zaman bulabilirsem oynarım :) bu arada class warrior her zaman :)
aslında
Black Desert başlamayı dusundum yeni bir oyun oldugu ıcın görsel acıcanda baya basarılı

Cabal tek kişiyle oynanıp sarıcak bir oyun değil zaten 2 kişi bile olsanız çok sarar o yüzden biz 2 kişi başladık arkadaşla devam ediyoruz şimdilik. Cabal II bilerek başlamadık maziyi anımsatmak için söylediğin gibi dostum. Gelirsen bekleriz :)
cabal online kesinlikle başlayın arkadaşlar :) efsane bir oyundur.. 200 level son leveldir.. ve inanılmaz zordur.. 1 günde 145 level bile olabilirsiniz eğer 24 saat ve premiumlu olursanız :D server seçiminizi dikkatli yapın.. @Phase bence yalnış serverda oynuyorsun.. red moon çökmüş bir server.. adam sayısı az.. mercury tavsiye ederim..

Mercury serverı çok eski bir server dediğinde haklı olabilirsin evet ama Red Moon daha yeni olduğu için yeni oyuncuları görüyorum sürekli ve serverda artık hiçbir sıkıntı kalmamış. Diğer serverlara göre itemler daha iyi ucuz ve kolay bulunuyor. Mercury de herşey bitmiş gibi birşey. En kötü oyuncu sayısı 10.000 şuan Red Moon da :)))

Eklemek gerekirse öyle birşeyi kanıtlamak için 200 lv'e kadar cayır cayır kasmak için değil zaman geçirip eğlenmek dungeon girmek için şuan başladım zaten. Kesinlikle şunu yapcam kendimi kanıtlıcam şeyi yok çünkü o kadar vaktim yok. Tadında bir oyun keyfi yaşamak için seçtim dostum :'(

Cabal tek kişiyle oynanıp sarıcak bir oyun değil zaten 2 kişi bile olsanız çok sarar o yüzden biz 2 kişi başladık arkadaşla devam ediyoruz şimdilik. Cabal II bilerek başlamadık maziyi anımsatmak için söylediğin gibi dostum. Gelirsen bekleriz :)

Mercury serverı çok eski bir server dediğinde haklı olabilirsin evet ama Red Moon daha yeni olduğu için yeni oyuncuları görüyorum sürekli ve serverda artık hiçbir sıkıntı kalmamış. Diğer serverlara göre itemler daha iyi ucuz ve kolay bulunuyor. Mercury de herşey bitmiş gibi birşey. En kötü oyuncu sayısı 10.000 şuan Red Moon da :)))

Eklemek gerekirse öyle birşeyi kanıtlamak için 200 lv'e kadar cayır cayır kasmak için değil zaman geçirip eğlenmek dungeon girmek için şuan başladım zaten. Kesinlikle şunu yapcam kendimi kanıtlıcam şeyi yok çünkü o kadar vaktim yok. Tadında bir oyun keyfi yaşamak için seçtim dostum :'(

ben serverlar arası ticaret yapıyorum ve gördüğüm kadarıyla mercury server en ucuz server.. :D ve her itemden çok çeşit olduğu için en değerli itemleri ucuza bulabiliyorsun.. ben bütün serverları gezdim karakter transfer ile mercuryde karar kıldım.. ve jupiterde 40 b topladığım itemleri burada 23 b gibi bir rakama tekrar topladım :D tabi önceki itemleri jupiterde satarak :) ben mercury de çok mutluyum.. red moon da denenebilir tabi.. oyuncu sayısı orada 10.000 olamaz.. çok zor :) ama incelemek lazım tabikide kesin bişey söylemek için..

ben serverlar arası ticaret yapıyorum ve gördüğüm kadarıyla mercury server en ucuz server.. :D ve her itemden çok çeşit olduğu için en değerli itemleri ucuza bulabiliyorsun.. ben bütün serverları gezdim karakter transfer ile mercuryde karar kıldım.. ve jupiterde 40 b topladığım itemleri burada 23 b gibi bir rakama tekrar topladım :D tabi önceki itemleri jupiterde satarak :) ben mercury de çok mutluyum.. red moon da denenebilir tabi.. oyuncu sayısı orada 10.000 olamaz.. çok zor :) ama incelemek lazım tabikide kesin bişey söylemek için..

Tüm sunucuların toplamını söyledim dostum kendimi avutmak için böyle bir rakam söylemem zaten :) Ayrıca mercury de eskiden oynamıştım. Hesap taşımayı yeni hesaplarda gerçekleştirebiliyorsak ilerde bakarız.

dostum ven ıd psw aldım ama giremiyorum cabala ?
kullanım şartlarını kabul etmen gerekiyor :) 1 sefere mahsus birşey..

Hayır ıd-pw alıyorsun ama yinede giremezsin. Websiteninin TR arayüzünde bir sıkıntı var. Siteyi ingilizceye çevirip tekrar üyelik alıp, mail'in ile onaylayacaksın.
o zaman bende indireyim :)
eskileri özledim bende sizin gibi hadi bakalım :)

Red Moon dayız dostum gelebilirsin :)

Hayır ıd-pw alıyorsun ama yinede giremezsin. Websiteninin TR arayüzünde bir sıkıntı var. Siteyi ingilizceye çevirip tekrar üyelik alıp, mail'in ile onaylayacaksın.

Red Moon dayız dostum gelebilirsin :)

zaten ingilizce olarak üye oldum siteye mail'de onayladım

Geri