• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Başladım (Toplanalım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Red Moon başlamış bulunmaktayım hayılırısı :)

Nick: ByMnkn
Class: Warrior

dbldpD.jpg

Red Moon başlamış bulunmaktayım hayılırısı :)

Nick: ByMnkn
Class: Warrior

Dostum hoşgeldin, level 90'lara ulaşınca beraber kasılırız. Eğer dungeonda yardım istersen pm atman yeterli.
Grafikleri Metin2 ye benzettim ben ama :)

Metin2 ile hiçbir alakası ve benzerliği yok bence dostum. Youtube'dan videoları izlersen daha detaylı inceleyebilirsin. Ayrıca skilleri hiçbir oyunda görmediğin kadar efektleri ve görselleri muhteşem bir oyun.

Nasıl bir oyundur ? Defalarca başlamayı düşünüp bir türlü atılım yapamadığım bir oyun . Silkroad'dan sonra iyi gelir mi sizce ?

Nasıl bir oyundur ? Defalarca başlamayı düşünüp bir türlü atılım yapamadığım bir oyun . Silkroad'dan sonra iyi gelir mi sizce ?
bir zamanların hatta suandada hem sistem olarak hemde grafik olarak cogu oyudan iyidir.2011 yılında cok popülerdi cabal online sana sro tabi vermez elbet ama gidişat olsun topluluk görrevler olsun baya başarılı bir oyun bence gel bir dene bende zaten grup var dıye basladım bırakmıstım uzun süre olmuştu

Silkroaddan sonra iyi gelir aslında, bende eski bir silkroad oyuncusuyum. Fakat Cabal çok farklı bir deneyim. Skill efekt ve görselleri hiçbir oyunda yok göremedim daha doğrusu. Denemeni tavsiye ederim.

Silkroaddan sonra iyi gelir aslında, bende eski bir silkroad oyuncusuyum. Fakat Cabal çok farklı bir deneyim. Skill efekt ve görselleri hiçbir oyunda yok göremedim daha doğrusu. Denemeni tavsiye ederim.

hakan red mon giriyoruz orada sunucu listesi var farkedermi ? birde bow açtım int mi str mi olur çözemedim rehber hazırlamak lazım

hakan red mon giriyoruz orada sunucu listesi var farkedermi ? birde bow açtım int mi str mi olur çözemedim rehber hazırlamak lazım

Force Archer yani namı diğer FA :D bu karakterler önceleri bot karakteriydi.. çok deli zamanları vardı.. iyi bi FA 'yı yatırmak zordu ama artık herşey değiştiği için dengeler altüst oldu :D int bow durumunu archiridium +15 ne özelikleri istiyorsa ona göre ayarla gerisini int'e vermelisin..

bu arada servera girdikten sonra channell 'lar var orda boş olanlardan birine girebilirsin.. şayet aynı yerde olmak istiyorsanız aynı kanallarda olmalısınız :D yoksa sen 1. kanalda o 2. kanalda olursa aynı yerde bile olsanız birbirinizi göremezsiniz..

Force Archer yani namı diğer FA :D bu karakterler önceleri bot karakteriydi.. çok deli zamanları vardı.. iyi bi FA 'yı yatırmak zordu ama artık herşey değiştiği için dengeler altüst oldu :D int bow durumunu archiridium +15 ne özelikleri istiyorsa ona göre ayarla gerisini int'e vermelisin..

bu arada servera girdikten sonra channell 'lar var orda boş olanlardan birine girebilirsin.. şayet aynı yerde olmak istiyorsanız aynı kanallarda olmalısınız :D yoksa sen 1. kanalda o 2. kanalda olursa aynı yerde bile olsanız birbirinizi göremezsiniz..

oyun güzel hoş ama az karışık :)

Bize bir Wizard yada Force Archer lazım aslında dungeonlarda fln da sıkıntı yaşamazsın fazla. WA ile FS yiz sen bilirsin yinede kerim :)

oyun güzel hoş ama az karışık :)
aslında karışık değil.. anlam veremediğin yer olursa bana bildir ben Mercury deyim yardımcı olurum yinede :) sadece ilk kez oynayanlar için biraz karışık olabiliyor.. ama 80 lvl' lere gelince göreceksin herşey düzenli :D

Yolun yarısına geldik dostlar siz neredesiniz? :shk
[MENTION=52300]ByMnkn[/MENTION] [MENTION=46955]CottonCandy[/MENTION] [MENTION=166388]QuietTouch[/MENTION] [MENTION=278268]Kitana[/MENTION]

9L38yk.jpg

Geri