• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online Başlamak İsteyenler

Dikkatini çekeyim ama Mars'a başlayalım. Ben ilkten Red-Moon girdim 150+ adamlar oyunu bırakıyorlardı guildlerine girdim.
Dediler marsa geçicez buraya boşuna başlama. İtem bulmak,para bulmak çok zor dedi. Mars akalım yani ismail de gelir zaten :'(
Ben de onu diyecektim :) Mars her zaman favorimdir ^.^

Çarımla yeni başlangıç yaparken ben ;

sfhku.jpg

Geldim beyler. :D Ankara'ya gitmiştim ODTÜ'ye kayıt için oyundan yazarım size açık olunca.. ^.^

Sen gelene kadar millet oyunu bıraktı.
Cümlesini kullanmak isteyip seni bir güzel deli ederdim ama ne yazıkki öyle değil. Oynuyoruz ismailcim ben ve erolcum :pro

----------

Eski çarımı geri alırken ben ; 74lv sanıyordum 85'e kadar kasmışım :pro

sgcdc.jpg

ekip 4e yükseldi.

xSovereign(İsmail) - Dromia (Erol) - TheBarnecle (Ali) - DarkBOSSSS (Leydisin ben)

kasmaya devammm..

sk9fg.jpg

bende 2 yıl önce oynamıştım 78 yapmıştım force blader idi ama şu rank up görevleri acayip uyuz yeni skill açmak için okadar uğraş istiyor

bende 2 yıl önce oynamıştım 78 yapmıştım force blader idi ama şu rank up görevleri acayip uyuz yeni skill açmak için okadar uğraş istiyor

Oyunun sistemi tamamiyle değişti. 150'ye kadar rahatça kasabiliyosun. Son Lv 190.
Oyunun zevkini 30lvden sonra bir alıyosun o hevesle 130+ olursun zaten :)

Sp kasarken ben ;

slkzp.jpg

benimde 15 gün önce aklıma geldi. Bir private servera başladım.15gündür aralıksız oynuyorum. bu oyundaki pve sisteminden aldığım zevki hiç bir online oyundan alamadım:) Şuanki dungeon sistemli oyunlara hayat veren oyun

benimde 15 gün önce aklıma geldi. Bir private servera başladım.15gündür aralıksız oynuyorum. bu oyundaki pve sisteminden aldığım zevki hiç bir online oyundan alamadım:) Şuanki dungeon sistemli oyunlara hayat veren oyun

PVP boş iş , public önemli gel marsa beklerik :pispis

----------

Oyunu artık tamamiyle çözüp 2gün önce açıp kasmaya devam ettiğim çarım :)

su8g3.jpg

PVP boş iş , public önemli gel marsa beklerik :pispis

----------

Oyunu artık tamamiyle çözüp 2gün önce açıp kasmaya devam ettiğim çarım :)

su8g3.jpg

Bu Cabal sizce güzel mi?
Silkroad 'ın artık suyu çıktı doğru dürüst private server bulunmuyor oynamak için, iSRO yada R yide tek oynamak istemiyorum.
Zamanı ve can sıkınıtısını gidermek için arkadaşlar ile Online oyun arayışındayız, LoL denedik ama o bize pek hitap etmedi.
Sizce vakit harcanmaya değer bir oyun mu Cabal ?

Bu Cabal sizce güzel mi?
Silkroad 'ın artık suyu çıktı doğru dürüst private server bulunmuyor oynamak için, iSRO yada R yide tek oynamak istemiyorum.
Zamanı ve can sıkınıtısını gidermek için arkadaşlar ile Online oyun arayışındayız, LoL denedik ama o bize pek hitap etmedi.
Sizce vakit harcanmaya değer bir oyun mu Cabal ?

Merhabalar, üniversite başladığından beri Cabal'ı oynayamıyorum, ancak eğer ki dungeon tarzı şeyleri bitirmeyi seviyorsanız Cabal tam size göre bir oyun demektir. Tek sorun son zamanda eklenen özelliklerden dolayı çıkabilir o da oyuna para yatıramayacak durumdaysanız 130 level civarında Battle Mode 3 denen şeyi açmak biraz zorlayacaktır onu atlatınca F2P olarak gayet zevkli bir oyun. (ps. Oyunun son itemlerini almak Silkroad'tan 1000 kat daha zordur onu da belirteyim.) ^.^

Geri