• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cabal Online Başlamak İsteyenler

Merhabalar, üniversite başladığından beri Cabal'ı oynayamıyorum, ancak eğer ki dungeon tarzı şeyleri bitirmeyi seviyorsanız Cabal tam size göre bir oyun demektir. Tek sorun son zamanda eklenen özelliklerden dolayı çıkabilir o da oyuna para yatıramayacak durumdaysanız 130 level civarında Battle Mode 3 denen şeyi açmak biraz zorlayacaktır onu atlatınca F2P olarak gayet zevkli bir oyun. (ps. Oyunun son itemlerini almak Silkroad'tan 1000 kat daha zordur onu da belirteyim.) ^.^

Konuşma len senin yüzünden cabaldan soğudum , yalnız bıraktın oyunda beni. Gözüme gözükme.!!!

abi ben skillerine hayranım açıkcası fakat cabal oynadığım sıra yaklaşık 1 ay pvp serverde oynadım gözlerim kıpkırmızıydı skiller o kadar şaşalıki insanın gözleri 1 saatte yoruluyor hemen :D

Uğraştığım laboratuvar raporlarını görsen böyle demezdin.. :( Ama Halloween Event geldiğinden beri oyundayım. :D

Bana büyük bir özür borçlusun !
Bana ulaş.

abi ben skillerine hayranım açıkcası fakat cabal oynadığım sıra yaklaşık 1 ay pvp serverde oynadım gözlerim kıpkırmızıydı skiller o kadar şaşalıki insanın gözleri 1 saatte yoruluyor hemen :D

Ama oyunun kalitesi bir ayrı dostum :nse:

Merhaba, bende su siralar cabala baslamayi dusunuyorum.Eger hala oynamaya devam ediyorsaniz oynadiginiz servere gelicem.Cevabinizi bekliyorum , tesekkurler.

Merhaba, bende su siralar cabala baslamayi dusunuyorum.Eger hala oynamaya devam ediyorsaniz oynadiginiz servere gelicem.Cevabinizi bekliyorum , tesekkurler.

Dostum forumları dolaştım eğer birileri başladıysa ve hangi serverdaysanız gelicem acil :D

Geri