• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cengiz Han 2 Büyük Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
wrong paramaters diye hata veriyo lae bende :(

----------

ayrıca ben launcherdan giriyom sen nerden giriyon

Tanıtım ve Oyun içi Tanıtım videosu eklendi Görüntü kalitesi o kadarda kötü gözükmüyor

wrong paramaters diye hata veriyo lae bende :(

----------

ayrıca ben launcherdan giriyom sen nerden giriyon
c9.webzen.com/vip gir buraya üyeliğinle sonra play a tıkla webzen in bi uygulamasını indirtcek sonra playdan girceksin hep launcher'dan değil

----------

Tanıtım ve Oyun içi Tanıtım videosu eklendi Görüntü kalitesi o kadarda kötü gözükmüyor
oyun gerçekten çok güzel herşey düşünülmüş itemlerin üstünde ne işe yaradığı yazıyor otomatik göreve gitme,mob ölünce otomatik moba saldırma,tab a basınca başka mob seçme,BOT !,maptan NPC arama vss herşey var

bu arada setim +5 bow'um ve ok +7 imparatorluk seti

c9.webzen.com/vip gir buraya üyeliğinle sonra play a tıkla webzen in bi uygulamasını indirtcek sonra playdan girceksin hep launcher'dan değil

----------

oyun gerçekten çok güzel herşey düşünülmüş itemlerin üstünde ne işe yaradığı yazıyor otomatik göreve gitme,mob ölünce otomatik moba saldırma,tab a basınca başka mob seçme,BOT !,maptan NPC arama vss herşey var

yalnız zanza :D benim üyelik seçilmemişki :( napcam şimdi olm versene seninkini sen yokken girerim :(

----------

----------

herşeyin nakit olması lazım ama :D

bizim tarihimiz ? ne tarihinden bahsediyosun joygame bu herşeyi nakite çeviren saçma sapan bi firma bunu yaptıklarını o kadar çok gördümki
Canercim söylediklerine şöyle açıklık getiriyim.Dediğin biraz doğru çoğu şey para ile satılıyor nedeni söylüyeyim.Onun ulusal sürümünde bunların çoğu ücretsiz çünkü o zaman yayıncı firma bütün getiriyi kendine sağlıyor fakat şuanki durum çok farklı biz oyunun Türkiyedeki yayıncılığını yaparken ulusal sürümdeki an firmaya bir miktar para ödemek zorunda kalıyoruzki bu öyle sizin sandığınız gibi küçük fiyatlar değil,bunun yanında bize teknik destek vermiyorlar oyunun ana sürümünde türk ırkı yok türk ırkını biz sonradan ekledik (Ana Sürümünde Türk Irkının olup olmadığı konusunda emin değilim ama suanki sürümdeki karakter çizimleri bize aittir) ve oyundaki karakter çizimleri vs vs. bizim departmana aitki bu projede bende yer aldım yani bu konuda bize teknik destek vermiyorlar her ihtiyacımızı bir karşılıyoruz ve benim en çok kızdığım nokta oyuncuların bu kadar nankör olması.Joygame hani Sihirlikule yaklasık 4 senedir varolan bir firma ve suanki sektörde dünya capında En iyi Türk oyun firması denebilicek bir noktada türk oyun sektörünü canlandırmak için canını dişine takıp çalışan 92 kişilik bir ekibimiz var.Ama türk oyuncuların nankörlüğü burada başlamakta.Destek olacakları noktada tam tersine köstek oluyorlar ve bu yerel medyada bizim ve ekibimiz kulağına geldikçe biz gerçekten çok üzülüyoruz.Bu yorumları okuduğumda gerçekten bende çok üzüldüm.işte yok grafikleri kötü diyen arkadaşlar var.Onlara şöyle birşey diyeyim Silkroad 2002 Yılında çıktı ve ilk çıktığında varolan grafikler Şuanki Cengizhan 2 Oyun grafiklerinden daha berbattı peki onu şuanki bu haline getiren kim ? Sizlersiniz ve Sİlkroad'ın gelişmesinde Türk oyuncuların büyük bir yararı olduğunu sanırım herkes biliyordur.Yabancı bir firmanın yaptığı bir oyuna gösterilen rağbet bu kadar fazla iken Bir türk firmasının ve içindede bir türk hikayesi (Moğol Hikayesi Diyen Arkadaşa ve Dicek Arkadaşlara Açıklıyım.Biz bu oyunun yayıncılığını almadan önce tarihçiler vs. vs. bu konu hakkında araştırma yaptık.Cengizhan moğol soyundan gelen bir Türk olduğunun kesin kanaatine vardık ve şuan bütün dünyada Cengizhan Denince akla türk ırkı gelir o yüzden işte o moğol,türk değil gibi yorumlar yapmamanızı rica ediyorum.) geçen bir oyunun bu kadar yadırganması açıkca beni burada şaşırttı.Bu bizim en büyük ayıbımız ve zamanla ne kadar yanlış birşey yapıldığının farkına varıcaksınız.Ama şuan burada bu tarz eleştirel yorum yapan arkadaşlara söylemek istediğim birşey var.Biz 5 kişi ile 10 kişi ile hiç bir zaman varolmadık var olmucaz.Biz yaklaşık 5 milyon üyesi olan bir aileyiz.Ve şuan Cengizhan 2 oyununa beklediğimizdende çok rağbet var yani sizin bu oyunda olup olmamanız veya eleştirel yorum yapmanız bizim değil sizin kaybınızdır.

Saygılarımla,

Bak oyunda sınırsız diye bişey yok ? para kazanmak zaten zordu o oyunda

joygame iyidir fakat oyuncuları berbat hepsi 6-12 yaş arası olduğu için joygame kötü anılıyor aslında oyun tamamen kusursuz teşekkürler

oyuncu kitlesini yükseltmesi lazım

Joymax'dan iyidir :D heralde

joymax ayrı bi fail karma diye bi oyun vardı betada çok sardı oyun eskilere dayanıyo betadan sonra geçiş yapmışlar ben bakamadım neyse oynıyım dedim bi girdim koskoca oyunda bi oda var oda 5 kişi herhalde gmler kapışıyo :D oyunda lag sorununu çözememişler herkes oyunu bırakmış ve oyun hala açık :D

5 milyonu aşkın üye var daha nasıl yükseltilebilirki :)
üye sayısı değil yaş sınırı yükselmeli

----------

mesela ben wolfteam CBT'de oynarken bi internet cafeye gidip oynuyodum sonradan herkese öğrettim şuanda gebzedeki nerdeyse herkes wolfteam oynuyo fakat ben oynarken 17-20 yaş arası oynuyoduk şimdi cafeye gittiğimde 7yaşındaki çocuk daha zor konuşuyo fakat en az 150tl'lik charı var wolfteam oynuyo

Sen sadece görebildiğin kadarıyla bunu söylüyorsun ama tabiki öyle değil her oyunda belirli yaş kitleleri olması normal olağan birşey Silkroad ve Private serverlarındada belirli yaş kitleleri varki bunu düzenlemek bizim elimizde değil

----------

allah aşkına :D bak gidip zombirockun resimlerine bak çoluk çocuk yani sen bi insan içinde o oyunu oynuyorum diyemezsin çünkü herkezin yaşı 13- :(
Caner yukarıda yazdığım yazıyı bi okurmusun :)

Sen sadece görebildiğin kadarıyla bunu söylüyorsun ama tabiki öyle değil her oyunda belirli yaş kitleleri olması normal olağan birşey Silkroad ve Private serverlarındada belirli yaş kitleleri varki bunu düzenlemek bizim elimizde değil

----------

Caner yukarıda yazdığım yazıyı bi okurmusun :)

okudum. bide kaptanhulk la swye tıklıyorum you not authorized felan diyo :(

Geri