• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cengiz Han 2 Büyük Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kullanımı güzel diğer oyunlara göre bence hoşuma gitti ayrıca zevkli. Boi de böyle efek yok ama zevkli bir oyun. Hayırlısı olur umarım. Bende arada bakıyorum işte. Yeni oyunlar keşfedene kadar takılırız ^^

artık bır bırlık olusturmamızın zamanı geldı.33 level oldum ve kasılmak fln zorlastı dogal olarak bazı partı gorevlerı var bunları burda tanıscagımız arkadaslarla ortak olarak yapabılırsek sevınırım bırbırımıze yardımcı oluruz.bazı arkadasların yardım etmemeleri pek bızı takmamaları dusuk lw oldgmz ıcın, hc onemlı degl bı bırlık kurablrsek kısa surede baya lw atlarz oyundakı nickm CyberShot pm atablirsnz kesnlıkle cevap verırım.burdanda ulasablrsnz her turlu yardımı ederm aramıza katılacak arkadasları beklıyorummm

artık bır bırlık olusturmamızın zamanı geldı.33 level oldum ve kasılmak fln zorlastı dogal olarak bazı partı gorevlerı var bunları burda tanıscagımız arkadaslarla ortak olarak yapabılırsek sevınırım bırbırımıze yardımcı oluruz.bazı arkadasların yardım etmemeleri pek bızı takmamaları dusuk lw oldgmz ıcın, hc onemlı degl bı bırlık kurablrsek kısa surede baya lw atlarz oyundakı nickm CyberShot pm atablirsnz kesnlıkle cevap verırım.burdanda ulasablrsnz her turlu yardımı ederm aramıza katılacak arkadasları beklıyorummm

İyilik sever insan :)

JoyGame yöneticileri, oyunu yönetmekten pek anlamasada, oyuncularla çok ilgileniyorlar. Oyun bugün 16. gününde. Kanımca çok daha güzel bir oyun olacak.

Oyundan WhoWannaDie Pm atabilirsiniz.

Ayrıca ReflexActioN adlı Lonca'mıza bekleriz, tüm MaxiGame CH2 Ailesini bekliyorum..

Ventrilo vardır.

Türk'üz.

Hayırlı Olsun umarım kalıcı olursun.

kalıcıyız :)
screenshot004qbq.jpg

oyunu oynuyorum 2 gün feln oluyor başlıyalı ama kraşık bir oyun daha çözemedim :)

Geri