• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çizimlerim 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235
Bir kaç ay önce çizimlerimden birkaçını paylaşmıştım şimdikiler ise tamamen figür çalışmalarım insan çizmeye başladım yani kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum bu son 2 resmin çizmek 2şer saatimi aldı

k5xqn.jpg
[/url][/IMG]

Bu resmin üzerine çay söküldü o yüzden bıraktım devam etmeyi

herkes bunu gandalf a benzetiyor ama değil :)

buda en sevdiklerimden birisi

Oha forrrr :D Kardeşim sana gerçek söleyim resimde hiç yeteneğim yok onun için hiç ilgilenmiyorum yani hiç güzel gözükmedi gözüme ama zor çizilmesi yani bir emek var .

başarılı. yüzümüzde altın oran var netten biraz bakın ona göre yaparsan daha da iyi olur.

güzel yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim kendimi geliştirmeye çabalıyorum :)

Geri