• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çizimlerim 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
HARİKAAA!! Müthiş başarılısın ben de çizimler yapıyorum ( anime çizimleri) fakat gölgelendirmem o kadar kötü ki çoğu resmi mahvettim. Mahvetmediklerim de amatör duruyor. Gölgelendirme olmadan da sanki kopya kağıdı ile direk çizmişsin gibi duruyor. Sen eğitim falan aldın mı bu konu üzerinde ya da ne bileyim internet video ya da herhangi bir şey? Bana yardımcı ol gölgelendirme hakkında lütfen özelden mesaj atıyorum

anime karakterleri çizmek gerçekten çok kolay iş çünkü dikkat ederseniz hiç üzerlerinde bir ayrıntı yok

hortlatayım şu konuyu

illa zora kaçmaya ne gerek var dene bakalım bir ara şunun gibi bir şeyler :)
581639_356750564440682_747707490_n.jpg

Ne yalan söyleyeyim tek kelime ile harika.
Karakalem çalışmalarında ustasın bunların yarışmaları falan oluyor emre katılmalısın bence :)

karşındaki birinin resmini çizebiliyosan çok pis kız düşürürsün.:D Gerçektende güzel olmuş eline saglık.

karşındaki birinin resmini çizebiliyosan çok pis kız düşürürsün.:D Gerçektende güzel olmuş eline saglık.

o çay dökülen resimde kendimi çizip yaşlandırma yaptım :)

----------

hortlatayım şu konuyu

illa zora kaçmaya ne gerek var dene bakalım bir ara şunun gibi bir şeyler :)
581639_356750564440682_747707490_n.jpg

1 tane internetten bulup çizicem bunu çizmek en az 4-5 saatimi alır karakteri çizmek değilde yanında zincir mincir var ama 1 tane çizicem anime senin için :) bu resmide çizebilirim çizemem değil ama çok çok uzun sürer uğraşmak istemiyorum

o çay dökülen resimde kendimi çizip yaşlandırma yaptım :)

----------

1 tane internetten bulup çizicem bunu çizmek en az 4-5 saatimi alır karakteri çizmek değilde yanında zincir mincir var ama 1 tane çizicem anime senin için :) bu resmide çizebilirim çizemem değil ama çok çok uzun sürer uğraşmak istemiyorum
flash tvye başvur derim senin yaşlandırma tekniği orda baya işe yarayabilir :D

flash tvye başvur derim senin yaşlandırma tekniği orda baya işe yarayabilir :D

sanırım yalçın abi daha çıkmıyor :) birde adamlar paintten 2 dk da yapıyor benim onu yapmama 1-2 saatimi alıyor :)

----------

10 dk da ilk anime çizimim

Geri