• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çizimlerim 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yalan yok dalga geçmeye gelmiştim ama resimleri görünce çok beğendim çalışmalarını dahada ileriye götürmeni dilerim :)

Girerken yine Srodaki kılıc kalkan cizenlerden heralde dedim ama 1. hariç hepsi güzel olmuş.

Gandalf " a çok benziyor ayrıca bunu nasıl ciziyorsunuz ya gayet başarılı benim resim derslerim hiç iyi olmadı soba cizerdik yaz kış duman çıkardı soba doğrumu yazdım acaba :D başarılı devamını diliyorum yağlı boya denedinmi ?

k5xr8.jpg

Hepsi çok güzel olmuş eline sağlık ama birşey soracağım neden hep yaşlı yüzleri çiziyorsun?

Dostum şöyle söyliyim bi kişinin yeteneği daha rahat anlaşılır, genç pürüzsüz bir yüzde kendini çok iyi belli edemessin internete bakarsan farkı anlayacaksındır yaşlı bir insanın yüzündeki o bakış,o kırışıklar bildiğin madendir.çizerken daha fazla şevk alırsın :D(şimdi demeyin sen kimsin diye bende çiziyorum o yüzden atladım :D ) son resimde sakalı çizimn çok çok hoşuma gitti senin kedi köpek gibi hayvan resimlerinide çizmeni öneririm harika işler çıkaracağına eminim. bir sorum var karakalem resimdenmi örnek alıyorsun yoksa direk resimlerimi çiziyorsun

Bir kaç ay önce çizimlerimden birkaçını paylaşmıştım şimdikiler ise tamamen figür çalışmalarım insan çizmeye başladım yani kendimi sürekli geliştirmeye çalışıyorum bu son 2 resmin çizmek 2şer saatimi aldı

k5xqn.jpg
[/url][/IMG]

Bu resmin üzerine çay söküldü o yüzden bıraktım devam etmeyi

herkes bunu gandalf a benzetiyor ama değil :)

buda en sevdiklerimden birisi

Yeteneklisin dostum kim ne derse desin çizmeye devam :D

Motorola Atrix

emre en yakın zamanda anime karakterlerinden birini çizmeyi deniyorsun avatarındaki erza olur imzandaki hitsugaya olur yeter ki bir tanesini çizmeyi dene yoksa kabusun olur geceleri rüyana girerim :wy:

emre en yakın zamanda anime karakterlerinden birini çizmeyi deniyorsun avatarındaki erza olur imzandaki hitsugaya olur yeter ki bir tanesini çizmeyi dene yoksa kabusun olur geceleri rüyana girerim :wy:

anime karakterleri çizmek gerçekten çok kolay iş çünkü dikkat ederseniz hiç üzerlerinde bir ayrıntı yok

----------

Dostum şöyle söyliyim bi kişinin yeteneği daha rahat anlaşılır, genç pürüzsüz bir yüzde kendini çok iyi belli edemessin internete bakarsan farkı anlayacaksındır yaşlı bir insanın yüzündeki o bakış,o kırışıklar bildiğin madendir.çizerken daha fazla şevk alırsın :D(şimdi demeyin sen kimsin diye bende çiziyorum o yüzden atladım :D ) son resimde sakalı çizimn çok çok hoşuma gitti senin kedi köpek gibi hayvan resimlerinide çizmeni öneririm harika işler çıkaracağına eminim. bir sorum var karakalem resimdenmi örnek alıyorsun yoksa direk resimlerimi çiziyorsun

teşekkür ederim sakal çizimi en zor işlerden birisidir kara kalemde beyaz sakal belli etmek gerçekten zor iş bunun üzerinde çok çalıştım en az son 2 resim gibi 4-5 tane daha var fakat onları kurstaki hocam aldı o yüzden çekip koyamadım.

----------

Girerken yine Srodaki kılıc kalkan cizenlerden heralde dedim ama 1. hariç hepsi güzel olmuş.

1.sini bende pek beğenmedim ama devam etseydim ona heralde paçayı kurtarırdık 2.sinde kendimi çizip yaşlandırdım 3. ve 4. yü hiç sormayın onlar çok uzun zamanımı aldı :)

Geri