• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cod mw3 hacksiz server

drogba1994

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
0
4-5 gündür oynuyorum bu oyunu ama bütün serverlarda herkez aimbot,wallhack kullanıyor....bunun bi çözümü yokmu güvenli serverlar yada bir patch gibi bişeyle hileye karşı bi çözüm yokmu?

Counterde falan sXe var MW3 de öyle bişey varmı?

Hangi MW3 ' ü oynuyorsunuz ? Steam, alterMW3 ya da TeknogodsMW3 ?

sxe sende olsa ne olacak senin wh yapmanı engelliyor adamların değil o serverlerde öyle katlanıcan bedava oynuyorsan. orjinalindede var merak etme ama o kadar fazla değil çünkü çoğu kişi korkuyor steamden ban yememek için açmıyor orjinalde wh ama açan yok değil. ve öyle bi server yok sadece adminlerinin iyice ilgilendiği serverler vardır orda takıl banlarlar.

:) yani sXe derken örnek vermiştim

Yani yokmu diyosun başka bi yol,steam almakmı lazım illa

Peki steamde çok oyuncu varmı? ve çok daha az hile var dimi?

Son düzenleme:
:) yani sXe derken örnek vermiştim

Yani yokmu diyosun başka bi yol,steam almakmı lazım illa

Peki steamde çok oyuncu varmı? ve çok daha az hile var dimi?

sen para ver oyunu al, sonra geç hileyle oyunun başına banlan ne hissedersin?

bu yüzden az.

belki parası çoktur hile kullananların :)

bilmem artık nasıl bi fantazileri var :D ama alıcam ya böyle olmaz adam gibi oynayan adam yok

Geri