• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

çok sinirlendiim bi yardım edin

Biostan açacaksın onu kaça kadar izin vereceğini sen seçeceksin O.C için. Ama rame takılma...

Onun ayarınıda yine biostan yapman gerek onunda videosu mevcut Youtube'de hatta ''Bilgisayar Toplandıktan Sonra Yapılması Gerekenler'' adı altında aratabilirsin. Biosa girip 2400 mhz olarak algılanan belleğini 3000 mhz göstermen için ayar yapman gerekir.Ama 2400mhz ile 3000mhz arasında oyunda performans farkı olacağını sanmam.

Adama boş yere ram falan aldırmayın yahu, ne alaka?

PUBG optimizasyon açısından çok kötü bir oyun, o makine ile csgo falan oynasan uçarsın. Ama pubg de oynayabilmen lazım.

NVIDIA denetim masasına gir. 3d uygulama ayarlarından pubgyi bul

Bağlantılı Optimizasyon = Açık
2 tane de Maksimum Performansı seç ayarı olacak hatırlamıyorum isimlerini.

bence dar boğaz var pcde

Kahraman abi yine nick zevkini konuşturmuş :D

Dostum MSI Afterburner uygulamasını kurman ve oyuna girdiğindeki verilere bakmamız lazım cpu gpu hangi yüzdelerde çalışıyor bellek hangi yüzdelerde çalışıyor tam olarak kaç fps alıyorsun bilmemiz lazım programı indir kullanım hakkında youtube videolar var attığın ssden sonra bakıcaz sorununa artık.
bi indirip deniyim

- - - Güncellendi - - -

bence dar boğaz var pcde
neden dar boğaz olsunki toplayan adam *****mı bilmiyormu bunu ?

Vatandaki arkadaşlara bilgisayar toplama konusunda pek güvenmiyorum arkadaşa toplamıştık egzoz fanının kablosu kasanın dışından içeri giriyordu :D

Çok farklı etkenler olabilir. Yukarıda sıralamışlar zaten Öncelikle oyunun FPS değerlerini gösteren bir foto çek at. Orada işlemci kullanımı, GPU kullanımını göreceksin. Bios update, İşlemci için Ryzen Güç yönetimini kur, Kuramadın mı GÜç yönetimini Yüksek Performans seç daha sonra işlemci kullanımı Min %100 Max %100 yap ve kaydet. Sürücüler vs her şey güncel ise tekrar dene Çözünürlüğü düşürmeden ayarları kısarak dene.

- - - Güncellendi - - -

Kısmetine düzelir belki :D

Dostum ben bağlanamam iş yerindeyim illaki bağlanabilecek arkadaşlar vardır dediğim programları kurup sonuçları buraya atsan bir baksak iyi olacak.

o değilde rem firekansını yükseltiryorum pc peş peşe kendini resetliyor. acaba power gücümü yetmiyor ? 600w power yetmiyormu acaba ?

- - - Güncellendi - - -

gençler bu nedir ya ultle modda açtım böyle değerler veriyor
5DV1Dq.png
[/URL][/IMG] yerde bi yanlışlık var ya ekran kaltında yada bi uyumsuzluk var bi çözmemiz lazım bunu

o değilde rem firekansını yükseltiryorum pc peş peşe kendini resetliyor. acaba power gücümü yetmiyor ? 600w power yetmiyormu acaba ?

- - - Güncellendi - - -

gençler bu nedir ya ultle modda açtım böyle değerler veriyor
5DV1Dq.png
[/URL][/IMG] yerde bi yanlışlık var ya ekran kaltında yada bi uyumsuzluk var bi çözmemiz lazım bunu

Bak tam olarak istediğimiz veriler bu değil cpu gpu ve bellek kullanımlarınıda görmemiz lazım o ayarlarıda açman gerekiyor afterburnerdan.

TW bilgilerini bana özelden atabilir misin elimden geldiği kadar yardımcı olucam Afterburner konusunda.

@aligelturan

http://wizards.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/1271/~/creating-a-dxdiag-file

Rapor dosyasını özelden atar mısın ? Bu yardım veya öneri ile çözülecek bir sorun değil çünkü, sorunu bulmaya çalışmamız gerekiyor.
Oyun anındaki AfterBurner raporunuda resim atabilirsin buraya.
Ayrıca GameBooster gibi yazılımlara da bakmanı tavsiye ederim.
başkan bağlan teamviever ile bi bak ben anlamıyorum çok fazla

- - - Güncellendi - - -

diyelimki pc de dar boğaz var nasıl kanıtlıcam ben bunu vatana

- - - Güncellendi - - -

ya varya paramparça edicem öyle sinir oldumki. o kadar para veriyorsun pc bi oyunu dogru düzgün açmıyor.

- - - Güncellendi - - -

neyse ya ben çözdüm
orta ayarlarda rahat oynanıyor ama ultlada kasıyor oyun . yapcak bir şey yok düşük oynucaz

bende aynı ekran kartı var İşlemcim G4560 ram 8 sıkıntısız oynuyorum şayet dar boğaz falan varsa bu vatanın sorunu da değil hiç bi hak iddaa edemezsin o konuda (onun dışındaki geri verme seçeneklerini bilmiyorum) ekran kartı ayarlarını maximum performans yap nvidia denetim masasından ben view distance ve anti alising i ultra oynuyorum gerisi very low Ultra olması etkiliyo olabilir senin için

Ekran kartını maximum performans yaparsa ekran kartı yanmasına kadar gider , En son 4 sene önce vatandan casper masaüstü kasa almıştım ve 2 ay sonra silkroad oynarken maximum seviyede oynadığım için ekran kartı yandı .. Sonrada 2 sene gecti işlemci yandı ve garantiye yolladığımda dediği lafları şu sizin hattanız diyorlar garantiden tam tamına 1.250 TL masraf cıkartılar yeni aldıysan bence iade edebilirsen et bilgisayarı tavsiye ..

Ekran kartını maximum performans yaparsa ekran kartı yanmasına kadar gider , En son 4 sene önce vatandan casper masaüstü kasa almıştım ve 2 ay sonra silkroad oynarken maximum seviyede oynadığım için ekran kartı yandı .. Sonrada 2 sene gecti işlemci yandı ve garantiye yolladığımda dediği lafları şu sizin hattanız diyorlar garantiden tam tamına 1.250 TL masraf cıkartılar yeni aldıysan bence iade edebilirsen et bilgisayarı tavsiye ..

Ya internrtten ayni ekran kartinin testlerine baktim adamlar hersyi düşüşte oynuyor. Ben ortafs oynuyorum yuksekte bile oynanıyor. Ultlada kasıyor gayet normal bi durum baktim netten

- - - Güncellendi - - -

Şimdi ki sorunum şu remin mhz biostan yükseltiyorum pc açılmıyor biosa atıyor. Beni sürekli nerde yanlış yapıyorum anlamadım

pubg ultra oynanmaz kardeşim zaten uzaklık doku ve süzmeyi orta yap diğerleri çok düşük kalicak

aynı problem bendede vardı biosta sıkıntı varmış bilgisayarcı düzeltti pubg ultra bile oynuyorum sorunsuz ama buseferde lol kasıyor anlamadım bende birşey

Geri