• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çöp#

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu günceldir. Satışı baltalama çalışmayın. Alacağınız dress ve Devil 26 Lira zaten ben 30 TL'Ye değerinden daha fazla bir char bırakıyorum hem 110 lvl Hem novalar var hemde 13b para.

:D 130 cap gelicek charlar büyük ihtimal silincek milleti kandırmayın boşa

Yeni 130 Cap Gelirse 1 Bardak Soğuk su iyi gider. :) Hatta Ne Suyu 1 Bardak Kola Daha quzel Olabilir. :D

:D 130 cap gelicek charlar büyük ihtimal silincek milleti kandırmayın boşa

130 cap gelirse benim açımdan bir şey değişmez. zaten oyunu bıraktım kardeşim. Milleti kandırmak gibi bi niyetim yok. Bunu Beyninin hangi çalışmayan yerinden çıkardın anlayamadım pek ama. Ben derdimi hala anlatamadım galiba. Şu an Silk ile almak istediğiniz 1 Dress Seti ve 1 Devilin fiyatı 26 TL. Çarda 2 Tane Dress Set 1 Devil. 1 Devil uzatıcı. 1 Pet ve pet uzatma süresi var. Ayrıca Novalar ve 13B para var. Sizce 30 TL Bunlar için çok bi miktar mı? BEnim amacım Bu kadar şey boşa gitmesin. 130 cap geldiğinde direk silerim çarı zaten Merak etmeyin siz.

Kısaca: Saçma yorumlarınızı kendinize saklayın. Burda zorla birşey yaptırmıyoruz kimseye

----------

Yeni 130 Cap Gelirse 1 Bardak Soğuk su iyi gider. :) Hatta Ne Suyu 1 Bardak Kola Daha quzel Olabilir. :D
Kaybedeceğim bir şey yok kardeşim. Kaybedeceğim şey büyük bir şey değil. O yüzden sorun yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri