• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Counter Strike 1.6 MaxiCFG - v1.7 New Versiyon now available.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Program Başarılı Süper Çalışıyor
Buyur Artık Konu Açtığında Maxi Cfg Logosu Olarak Bunu Koyarsın :)
y9oyS.gif

Programın yeni versiyonu var arayüz tamamen değişti. Version sabit durmuyor :) Teşekkürler yapmışsın :)

474x75 boyutunda versiyon koymadan yapabilirsen memnun olurum :kheart:

----------

eve gidince indirip yapıcam bi cfg teşekkürler program için bir ricam ordaki paketlerin tam olarak ne işe yaradıgını yazarsan konuya daha açıklayıcı olacaktır diye düşünüyorum.

Programın yeni versiyonu üzerinde çalışmaları bitince, ayrıntısına kadar anlatacağım :)

#1.0.4 Güncellendi
#Veritabanı değişti.
#konu Düzenlendi.

Herkese Hayırlı Olsun

v1.0.5 versiyon..
Bazı hatalar fix lendi.

Updater'den güncelleyiniz.

Son düzenleme:
Program için teşekkürler indiriyorum şimdi. Pek birşey anlamadım ama işe yarar olacağından eminim :)

Yaptığım program birçok internet sitesinde yayınlandı..

Benim paylaştığım 1 site vardı. Program paylaşılarak tüm sitelere haber oldu.. Programa güncelleme getirmeyi düşünüyorum. (Büyük)

Daha fazla hit alırsa tabiki..

Teşekkürlerimi sunuyorum. ( :kheart:DeaLyDeviL:kheart:)

Son düzenleme:
Bunny paketi yok. Ben Deathrun'cıyım bunun içinde cfg de silah ağırlığından çok "ping, FPS, bunny" ayarları lazım. Bunları da ayarlarsan çok sevinirim.

Geri