• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Counter Strike 1.6 MaxiCFG - v1.7 New Versiyon now available.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

20'yi geçik sitede paylaşım yapılmış. (Ben 4 sitede paylaşmıştım.)
Download sayısı gördüğünüz üzere. :)
İlk defa, sabit olmasını rica ediyorum. :)

3.000 Hit olmuş. :D 3.500 + Yeni versiyon gelecek. Yeni özellikler...

İstediklerinizi konu altına belirtiniz.

Yeni versiyon da mic ayarları eklemeyi düşünüyorum.
En ince ayrıntısına kadar ayarlanabilir ve anlamları ile birlikte.
Yapılan kulaklık testlerinde dB 'ye göre her farklı markaya özel ayarlar eklenecek. (Belki)
Arayüz değiştirelecek tamamen.
Hit aldığı için yapıyorum, önerilerinizi belirtin lütfen. :)

Adını vermek istemediğim birçok sitede konu olmuş. Mantıken maxigame'e reklam veriyor gibi :D Not: Furkan , ben değilim. Yanlış anlaşılmasın.

gjty8.png

--------------

Yıllardır oynuyorum cfg denilen olaya hiç merak sarmadım biri bana kısaca artılarını ve eksilerini yazabilirmi hile midir nedir ne işe yarar ?

-Kimi diyor sen cfg misin kimi diyor hangi cfg kullanıyorsun biri diyor hiç bir işe yaramıyor biri hs atıyor diyor yardım plss :)

Yıllardır oynuyorum cfg denilen olaya hiç merak sarmadım biri bana kısaca artılarını ve eksilerini yazabilirmi hile midir nedir ne işe yarar ?

-Kimi diyor sen cfg misin kimi diyor hangi cfg kullanıyorsun biri diyor hiç bir işe yaramıyor biri hs atıyor diyor yardım plss :)

1.si sen CFG açmayısan, ve sana CFG diyorsa, ya diyen kişi oyunu bilmiyordur, yada seni çekemiyordur.
CFG bir config. Yani ayar yükleme gibi birşey. Hani bir oyun açarsın, belgelerime config.ini veya .txt atar, içinde, volume, brightness felan yazar, aynı onun gibi.
Sen cfg nin içeriğini direk olarak konsol'a yazsanda olur. Bilemeyen kişiler bunu hile sanıyor. Bende sinir oluyorum. Config.cfg ise oyunun başlangıcında yüklenen ayarlar.
Setburts'a da hile diyorlar, zaten hile olsa cs nin yapımcısı konsol'a öyle bir komut vermezdi. Ve SxE engellerdi.
Alias'lar kısayol ayarı. Mesela L tuşuna basınca, adam 180 derece arkasını dönüyor, gibi. Hile değil dediğim gibi.

Yeni versiyonda Kırmızı T , Mavi CT & CS EspBox gibi şeyler ekleyebilirsin furkan artık bu cfg değil daha fazlası olmuş :D

Global Offensive önerir misiniz ? 2-3 kişi arkadaşlarla başlamak istiyoruz eğer öneriyorsanız başlayalım

Geri