• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Creddy Online PVP 3 - YENİ BİR BAŞLANGIÇ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yıl olmuş 2014 page 3 açmak için para mı yatıracağız ?
Başlangıçta page 3 yapsaydınız iyi olurdu.

Bot yasak değil [MENTION=210935]Terk-i Diyar[/MENTION]

Bu serverın açılış vaktinde yoktu öyle bir moda. Seneler içinde de değişmedi, açık olarak vermedik. Yıl olmuş 2014 ama 2015de de bu böyle olacak. Şart değil ya, vermek istemiyorsanız öyle oynayın. Ben silkroad çok uzun sene 1 sayfa +8 slot oynadım

Siz öyle oynuyorsunuz diye biz de öyle oynayacak değiliz heralde.
Pet vermişsiniz 3 günlük ama 1 sayfa, normalde en dandik serverler bile 4-5 sayfa yapabiliyor.
Inventory deseniz 3 page açık değil pat diye doluyor.

Tamamen para üzerine kurulumuş server.

@sarkolata

Dostum hangi serverde görülmüş arkaya bard takmak warrior alıp ata bindirmek ? Çoğu oyunda bu ban sebebi böyle savaşın ne eğlencesi var ne de böyle savaş olur.

oi8vt5.jpg

Silkroad hayatımda ki en zevk aldığım kale savaşıydı bu güzel duyguyu yaşattığınız için sağ olun Creddy ailesi :D
Hiçbir savaşta görmediğim şeyleri gördüm o kadar eğlenceliydi ki adamlar sürekli zerkleyip herkese tek atıp geçiyordu arkalarında 1 pt buff çarlar ile harika bir savaştı.

33njf4x.jpg

Serverde dolaylı yoldan item satışı mevcut yani o 1500 cp+gold ile alınan itemleri TL ile satsaydınız daha mantıklıydı CP biraz daha zorlaştırmış sanki işi.
TL ile CP alıyorsunuz CP ile item :) Kısaca TL ile item satışı var.

Serverde dolaylı yoldan item satışı mevcut yani o 1500 cp+gold ile alınan itemleri TL ile satsaydınız daha mantıklıydı CP biraz daha zorlaştırmış sanki işi.
TL ile CP alıyorsunuz CP ile item :) Kısaca TL ile item satışı var.

Kısacası parayı veren düdüğü çalar :D

Bot yasak değil @Terk-i Diyar

Bu serverın açılış vaktinde yoktu öyle bir moda. Seneler içinde de değişmedi, açık olarak vermedik. Yıl olmuş 2014 ama 2015de de bu böyle olacak. Şart değil ya, vermek istemiyorsanız öyle oynayın. Ben silkroad çok uzun sene 1 sayfa +8 slot oynadım

Bu egy. cpın nereden temin ediyiyor ? Birde bu price denen şey gold mu oluyor ?

Launcher'da 3.server yok. server acik degil mi ?

Ilk defa yuklenince herhangi birini secip patch atmasi gerekiyormus .

Son düzenleme:
Oyunu 2 guild olarak bıraktık.
Adam TL ile silk alıyor, silk ile item alıyor kısaca TL ile item satışının dolaylı yoldan olanı var.
Adam wizard 3k 3k vuruyoruz, adam bize 250k vuruyor almış eline CP ile alınan silahtan. Savaşta takmış peşine warrior charını bard charını ata bindirmiş trace ile getiriyor.

Katıldığım en zevksiz savaştı silkroad tarihinde.

Oyunda ki Egy'li arkadaşların da dediği gibi GM harbiden uyuyor kaç gün oldu oyunda olan bitenleri yazdık FTW'de olanları belirttik ama ne bir cevap ne bir geri dönüş olmadı. Muhtemelen savaşta yapılan bu durum yasak değil ya da yasak olsa bile bir işlem yapılacağını zannetmiyorum ilgilenmiyorlar bile. EGY'lilerin dediği gibi "GM JUST TAKE MONEY, AND SLEEP" :D

Siz böyle mısırlılara hizmet etmeye devam edin parayı veren düdüğü çalar muhabbeti.gerçi önceki postlarda yamzıştım neden ingilizce herşey diye şimdi gayet güzel anladım.Size Başarılar oyuna başlıcak varsa başlamasın tavsiyemiz veya arkanıza bardları takmadan cebinizden 100-200 tl çıakrmadan gelmeyin.

Siz böyle mısırlılara hizmet etmeye devam edin parayı veren düdüğü çalar muhabbeti.gerçi önceki postlarda yamzıştım neden ingilizce herşey diye şimdi gayet güzel anladım.Size Başarılar oyuna başlıcak varsa başlamasın tavsiyemiz veya arkanıza bardları takmadan cebinizden 100-200 tl çıakrmadan gelmeyin.

Konunun başında PVP server olduğu yazıyor. PVP serverdan anladığınız nedir Allah aşkına ? Herşeyin bedava olduğu server mi anlıyorsunuz PVP diyince? PVP serverlarda genelde silk free dir item paralıdır. Bunu anlayamayacak kadar dar düşünceli olduğunuzu düşünemediğimiz için kusura bakmayın...

İtem satışı yok denmedi zaten, PVP diyince item satışı olduğunu anlarsınız sandık, hatta creddy pvp 1 ile 2 nin aynısı dedik, o serverlara da mı hiç bakmadınız ???

Kimse babasının hayrına cebinden para harcayıp herşeyin ücretsiz olduğu bir server açmaz. Ya silk paralı olur ya item paralı olur. PVE serverlarda silk paralı olup server ömrü 1 veya 2 aydır, PVP serverlarda silk free olup item ücretlidir ve server ömrü çok daha uzundur. Çünkü item almadan bir yere gelme şansınız yoktur, pvp server oynayan mutlaka masraf yapmak zorundadır, ama pve serverlarda masraf yapmadanda bazı şeyleri uğraşarak elde edebiliyorsunuz. O nedenle para harcanmadığı için oyun kolayca bırakılıyor ve ömrü 2 ayı geçmiyor. Ancak pvp serverda masraf yapıldığı için, para harcandığı için kimse öyle kolay kolay serveri bırakamıyor, daldan dala atlayamıyor ve server ömrü daha uzun oluyor.

Burada tek sorun sizin pvp ve pve yi karıştırıp herşeyi ücretsiz olarak beklemeniz, yoksa böyle bir sıkıntı yaşanmayacaktı. Bırakanlara güle güle, lütfen provakasyon yapıp serveri kötülemeye çalışmayın kendi yanlış anladığınız şeyler yüzünden. Serverda silk free dir item ücretlidir. Server PVE değil PVP tarzındadır! Bu hiç bir zaman saklanmadı, başlamak isteyen ona göre başlasın veya başlamasın.

Oyunda ki Egy'li arkadaşların da dediği gibi GM harbiden uyuyor kaç gün oldu oyunda olan bitenleri yazdık FTW'de olanları belirttik ama ne bir cevap ne bir geri dönüş olmadı. Muhtemelen savaşta yapılan bu durum yasak değil ya da yasak olsa bile bir işlem yapılacağını zannetmiyorum ilgilenmiyorlar bile. EGY'lilerin dediği gibi "GM JUST TAKE MONEY, AND SLEEP" :D

GM uyumuyor, aynı serverin uluslararası 2 versiyonu daha var ve her biri 2 yıldan daha uzun süredir yayında. Serverların %90 ı yabancılardan oluşuyor be bugüne kadar hiç kimse sizin gibi böyle her gördüğüne mızmızlıık yapmadı. Söylediğiniz şeyler çok çocukça ve saçma şeyler o nedenle cevap vermeye değer değil. Biri bişey yapıyorsa siz de yapın sizi tutan mı var ? İllaki sizin her söylediğiniz yapılacak ve huyunuza gidilecek diye birşey mi var ? Bu kadar yüzü toleransı kim veriyor size ? Saçma sapna 2 haftalık abuk subuk Tük çoluk çocuk serverları değil mi ? Kusura bakmayın burası öyle bir yer değil. Sürekli mızmızlanarak birşeyler yaptırmak istiyorsanız yanlış yerdesiniz, oyun budur oynamak isteyen böyle oynar. Size uymuyorsa gidersiniz ömrü 2 haftalık olan abuk subuk çoluk çocuk serverlarında oynarsınız. Burayı kirletip insanların aklını çelmeye hakkınız yok, böyle devam ederseniz forumdan sınırsız uzaklaştırılırsınız.

Konunun başında PVP server olduğu yazıyor. PVP serverdan anladığınız nedir Allah aşkına ? Herşeyin bedava olduğu server mi anlıyorsunuz PVP diyince? PVP serverlarda genelde silk free dir item paralıdır. Bunu anlayamayacak kadar dar düşünceli olduğunuzu düşünemediğimiz için kusura bakmayın...

İtem satışı yok denmedi zaten, PVP diyince item satışı olduğunu anlarsınız sandık, hatta creddy pvp 1 ile 2 nin aynısı dedik, o serverlara da mı hiç bakmadınız ???

Kimse babasının hayrına cebinden para harcayıp herşeyin ücretsiz olduğu bir server açmaz. Ya silk paralı olur ya item paralı olur. PVE serverlarda silk paralı olup server ömrü 1 veya 2 aydır, PVP serverlarda silk free olup item ücretlidir ve server ömrü çok daha uzundur. Çünkü item almadan bir yere gelme şansınız yoktur, pvp server oynayan mutlaka masraf yapmak zorundadır, ama pve serverlarda masraf yapmadanda bazı şeyleri uğraşarak elde edebiliyorsunuz. O nedenle para harcanmadığı için oyun kolayca bırakılıyor ve ömrü 2 ayı geçmiyor. Ancak pvp serverda masraf yapıldığı için, para harcandığı için kimse öyle kolay kolay serveri bırakamıyor, daldan dala atlayamıyor ve server ömrü daha uzun oluyor.

Burada tek sorun sizin pvp ve pve yi karıştırıp herşeyi ücretsiz olarak beklemeniz, yoksa böyle bir sıkıntı yaşanmayacaktı. Bırakanlara güle güle, lütfen provakasyon yapıp serveri kötülemeye çalışmayın kendi yanlış anladığınız şeyler yüzünden. Serverda silk free dir item ücretlidir. Server PVE değil PVP tarzındadır! Bu hiç bir zaman saklanmadı, başlamak isteyen ona göre başlasın veya başlamasın.

Creddy online ilk açıldığında testlerindede bulundum.ve açıldığında başladım 1-2 ay gibi bi süre oynadım orda durum böyle değil sonradan ne oldu bilmem evet silk adv vs gibi itemler paralıydı ama item değil ve benim takıldığım nokta başlarken bu sw nin neden Türkçe analtımı yapılmadığı konusundaydı tamam uluslar arası olabilri yabancı oyuncunuz çok olabilir ama burda oynayan Türk oyuncularında hakkı vardır eminim.Neyse size kolay gelsin..

Arkadaşlar beğenmeyen oynamaz.Ben beğenmiyorum doğal olarakta oynamıyorum sesim çıkıyor mu? Hayır çıkmıyor..Sizde beğenmiyorsanız oynamayın :)

Oyunda 400küsür kişi gözüküyo ama ben şahsen o kadar kişi göremedim şimdiye kadar bilmediğimiz bi yer varda ordamı toplanıyo millet yoksa player sayısı yanlışmı yazıyo sitede.

Geri