• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Creddy Online PVP 3 - YENİ BİR BAŞLANGIÇ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Creddy online ilk açıldığında testlerindede bulundum.ve açıldığında başladım 1-2 ay gibi bi süre oynadım orda durum böyle değil sonradan ne oldu bilmem evet silk adv vs gibi itemler paralıydı ama item değil ve benim takıldığım nokta başlarken bu sw nin neden Türkçe analtımı yapılmadığı konusundaydı tamam uluslar arası olabilri yabancı oyuncunuz çok olabilir ama burda oynayan Türk oyuncularında hakkı vardır eminim.Neyse size kolay gelsin..

Konunun altındaki mesajları inceleseniz nedenini yazmıştım ;)

Son kez söylüyorum SERVER PVP dir. PVE değildir. Para harcamadan masraf yapmadan bu oyunda bir yere gelme şansınız yoktur. Başlayacaksanız ona göre başlayın veya başlamayın. Bu mesajımdan sonra oyunu kötülemeye yönelik veya iğnelemeye yönelik tek kelime dahi yazanın direkmen üyeliği silinecektir. Defalarca söylenen şeyi görmezden gelip sanki sanklanıyormuş gibi, sanki hiç söylenmemiş gibi, sanki insanlar kandırılıyormuş gibi davrananalara tahammülüm yok. Aptallığında bir sınırı var ben forumumda beynini kullanmaktan bu derece aciz durumda olanları görmek istemiyorum ve gerekeni yapacağım!!!

Konu Türkçeleştirilmiştir, gecikme için kusura bakmayın çok yoğundum şu sıralar.

Hani her şey tamam eleştiri falan o konu da bir şey demeye gerek yok ta neden serverda ki player sayısızı az? Hani Creddy'i biliyoruz 2-3 senedir serverları açık ta 400 player az gibi sanki.

Mbot'un çalışmaması çok kötü olmuş ama oynanır ya güzel duruyor :D

OttomanTurks guildimiz kurulmuştur oyundaki tüm Türk oyuncuları katılabilir PM UluBey

bisey merak ettim para ile sattılan itemleri parasız almanın yolu varmı yoksa ne kadar urasanda para vermeden o itemleri alamıyomusun ?

Bu oyunda en sevmediğim şey; bir dünya unique olmasına rağmen kimin nerde çıktığını bilen çok az kişi. Mısırlılar ezberlemişler yerlerini paso kesiyorlar

Server check yazıyor, sitede 200 küsür online gözüküyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Server Dün akşamdan beri check durumunda. Yeter artık dedim pvp 1 e geçelim bari, pvp1 de de ölümüne lag var. Serverlara saldırı vs. söz konusu olabilir mi ? Yoksa sadece update mi bekliyoruz. Bi bilen eden yok mudur ? up up up !

S.a kardeşim senden bi raicam var benimde bi serverim ama bazı sıkıntılarım var ex ratey deiştirmek istiyom ve jangan tasarım resimleri gördüm bir kaç tane janganı deiştirmek istiyorum Birde Npclere nasıl item ekliyebilirim bu en büyüük sorun bi yardımcı olursan bu konularda sevinirimhangisinden anlarsan çok makbule geçecek

Server check sürekli. Sadece Pvp 1 Online, oda kasıyor baya. Nedendir bu durum kimse bilmiyor mu? Bilgilendirirmisiniz? Ne zaman acılacak en azından onu bilsek

Senelerdir yaptığınız işlere hayran kalıyorum iyi çalışmalar maxigame :))

Başarılarınızın devamını temenni ederim, oyuna başlayıp güzel olup olmadığına da karar vermek isterim :)

----------

Server'da aşırı bir derece de ''Lag'' var :/

Geri