• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Csro]Ayrıntılı Rehber | Geniş Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ok. okan ilgileniyorum.

----------

Link curcunası kalktı diyebiliriz, official 1.165 tek link eklendi + 1.169 şifresiz patch.+ İngilizce Media.pk2 ekliyorum...(sorunsuz.)

6ıncıyı koyarmısın sonra part eskisi öbürlerini indirdim o kaldı werirmisin o linki lutfen 6 ıncısı kaldı 100mb bi tek o lutfen

S.a arkadaşlar [unutulan passwordu e maile gönderme]hack amacı ile kullanılıyor herkezin charları hackleniyor bilginize ..

Ben Ne Sanssız Herifim %58 e Kdr Geldi Disk Alanı Doluymus bilmiordum Mozillada Direk Kapattıqı icin İPtal oldu .xS:D

Arkadaslar 1.160 ı İndirdik MEdia ile 1.168 Yaptık Patch Ladk 1.171 e Filan Herseyi Yaptk Ama Gine Hata Werior: S:S:S SendError Yardm ltfen.

kardeş ya bende bütün bilgiler var ama email kayıp onu nasıl yaparım ? bi caresi varmıdır:rbk::jil:

Arkadaşlar 1.165 to 1.169 patch hata veriyor bir yardım lütfen :S

şimdi indirecegim saglam link veirrmisin 1. sayfaki 11 part indirdim mal gibi bozukmmuş boşa gitti yazık ama ya

üye olmak icin girdigim sitede soyle yazior ve giremiyorum bi yardim please msn:ozerozman@hotmail.com
Bad Request (Invalid Hostname)

Geri