• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Csro]Ayrıntılı Rehber | Geniş Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan [EA]ElectronicArts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aRKlar Ltfn Yrdm Edin Yha Şehire Gittimde bu hatayı alıyorum kafayı yiyecem bi el atın ltfn

Üyelikte CID No problem yaşıyorum verdiğin linkten indirdim virüs var diyor o yüzden açılmıyor
nasıl bir çözüm bulabilirim ?

yaw bana teklink veri nama mal gibi indirdim bu partları olmadı offial indirdim yarıda kesiliyor bozuk düzgün 1 tek lik verseniz

pff mediayi indirdim tekrardan patch yapiyor xD

qRdesm ben uptaınq hatası alıyorum neden kaynaklanıyo ?

Kardeşim 1.69 Patch Linklerinin süresi dolmuş yeni link koyarsan sevinirim :)

Eline sağlık Okan abi . Konu çok hoş olmuş!
Serverde "Abi 1k para verebilirmisin" veya "Beni free kasabilirmisin"diyen çocuklar yok.

:haha Yanlız şu madde biraz daha göreceli bir madde olmaya başladı! Geçen internet kafede ilkokul çocuğu geldi Csro'da üyelik alcam diye aldı girdi oyuna, açtı çarı ,Dw önünde PvP yapan Çinlilere;

yazıyordu!

Geri